Joanna Duda Trio - Vertigo Summer Jazz Festival - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

6,4 / 10

Joanna Duda Trio - Vertigo Summer Jazz Festival

Joanna Duda Trio powstało pod koniec 2017 roku jak element pracy nad płytą solową KEEN. Pierwotnie założyłam, że solowy materiał grać będę z zespołem, lecz szybko przekonałam się, że wraz z zewnętrznym elementem ludzkim chcę tworzyć coś zupełnie innego. W rezultacie stworzyliśmy razem akustyczne brzmienie w którym dominuje rytm a elektronika jest czwartą, równoprawną osobą w zespole.

Obecny skład (Maksymilian Mucha - kontrabas, fx; Michał Bryndal - bębny, elektronika) wyklarował się pod koniec 2018 roku. Kompozycje powstawały stopniowo, na przestrzeni 3 lat. Pierwsza z nich to PVSM do której riff wymyśliłam podczas soundchecku w 2016. Najnowsza to Grasshopper którego napisałam podczas mojej rezydencji w Vaancie w Finlandii pod koniec 2019 roku. Założeniem pracy tego zespołu jest uważność, niespieszność, skupienie. FUMITSUKE nagraliśmy w grudniu 2020 roku. W ciągu niespełna dwóch dni zarejestrowaliśmy materiał - ponad godzinę muzyki. Wszystkie utwory prócz The Mark to moje kompozycje.

-------------------------------------------------------

REGULAMIN

1. Lokal przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant.

2. Zakupu biletów mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.

3. Bilety wraz z rezerwacją stolika zawierają opłatę rezerwacyjną w wysokości 10zł/os, w jej ramach otrzymują Państwo drink powitalny.

4. Istnieje również możliwość zakupu biletu, który nie jest gwarancją miejsca siedzącego.

5. Wg regulaminu klubu, łączenie stolików nie jest możliwe.

6. Prosimy o punktualność. W wypadku spóźnienia lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji stolika

a) prosimy o poinformowanie obsługi lokalu o możliwości spóźnienia się na wydarzenie pod numerem 71 335 21 29

b) w przypadku braku informacji, lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji miejsc przy stoliku bez zwrotu kosztów

7. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wydarzeń lub wątpliwości związanych z regulaminem, wiadomości mailowe prosimy kierować na adres: vertigojazz@vertigojazz.pl lub rezerwacje@vertigojazz.pl

Czas trwania: 120 minut

Vertigo Summer Jazz Festival - Adres i dojazd

Kup bilet