Vertigo Presents: Paulina Gołębiowska The Best Of Christmas Songs - zdjęcie

Średnia ocena

13 oddanych głosów

8,8 / 10

Vertigo Presents: Paulina Gołębiowska The Best Of Christmas Songs

Zapraszamy na koncert, który poprowadzi Paulina Gołębiowska z zespołem. Podczas wieczoru będziemy mogli usłyszeć największe utwory świąteczne, które będą się przeplatać z dźwiękami soulowymi, z których słynie Paulina. Muzyczny, świąteczny wieczór w Vertigo to niezapomniane chwile, które pozostaną w Państwa pamięci na długo.

---------------------------------------------------------------

REGULAMIN

Lokal przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant.

2. Zakupu biletów mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.

3. Bilety na wydarzenia zawierają opłatę rezerwacyjną stolika w wysokości 10zł/os, w jej ramach otrzymują Państwo drink powitalny.

4. Prosimy o punktualność. W wypadku spóźnienia lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji stolika

a) prosimy o poinformowanie obsługi lokalu o możliwości spóźnienia się na wydarzenie pod numerem 71 335 21 29

b) w przypadku braku informacji, lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji miejsc przy stoliku bez zwrotu kosztów

5. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wydarzeń lub wątpliwości związanych z regulaminem, wiadomości mailowe prosimy kierować na adres: vertigojazz@vertigojazz.pl.

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Słuchać u Was muzyki to czysta przyjemność, Było super.

  sm.....@ya...oo.pl / 01 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Jak zwykle bardzo udany koncert.

  ka.....@in...ia.pl / 22 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Piękny koncert i bardzo klimateczne miejsce

  na.....@....pl / 12 grudnia 2021

 • 8,0/ 10

  Bardzo klimatycznie, piękny głos, ale wokalistka przez większość czasu ignorowała połowę sali (była zwrócona głównie w jedną stronę). Pomijała również perkusistę kiedy przedstawiała muzyków, co było niezręczne w odbiorze dla widza. Sam lokal bardzo fajny, bez uwag. Miłym zaskoczeniem jest napój powitalny.

  wi.....@gm...il.com / 12 grudnia 2021

 • 5,0/ 10

  O ile nie mozna odmowić artystom umiejętności, tak przerwy pomiedzy występami były dłuższe niż sam koncert. Atmosfera w samym klubie swietna, jakosc koktajli i jedzenia bardzo dobra, tylko sam występ pozostawił wiele do życzenia. Spodziewaliamy sie się również nieco innego repertuaru, bardziej w stronę jazzowych wersji utworów swiątecznych, a nie polskie kolędy.

  zo.....@gm...il.com / 12 grudnia 2021

 • 5,0/ 10

  Śpiew Pani Pauliny przepięknym. Muzykę 3ki instrumentalistów oceniam na 10. Natomiast organizację koncertu oceniam na 1. Koncert rozpoczął się z ponad 20 minutowym opóźnieniem - bez słowa "przepraszam". Wszyscy wczoraj mieliśmy problem z dojazdem w okolice rynku. Po 4 piosenkach przerwa - chyba co najmniej 20 minut. Po kolejnych 4 piosenkach znowu przerwa 20 minut. Przerwy zdecydowanie były za długie. Jeśli chodziło o wypełnienie 3 godzin dzielących do kolejnego koncertu (22:00) to należało rozpocząć to wydarzenie o godz. 20:00 i zrobić jedną "normalną" przerwę - 10/15 min.

  t......@....pl / 12 grudnia 2021

Vertigo Jazz Club & Restaurant - Adres i dojazd

http://vertigojazz.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.