Vertigo Presents: Night With MTV Unplugged Music - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

10,0 / 10

Vertigo Presents: Night With MTV Unplugged Music

Już w niedzielę 16 stycznia zapraszamy na trzeci z koncertów poświęcony kultowej serii MTV bez prądu. Podczas wydarzenia będzie można usłyszeć największe przeboje przełomu XX i XXI wieku w akustycznych aranżacjach. Na każdy koncert zapraszać będziemy dwóch wrocławskich wokalistów lub wokalistki, którzy wykonają swoje ulubione utwory. Będzie soulowo, popowo i przekrojowo.

Na każdym z serii wydarzeń, odbędzie się premiera plakatu poświęconego jednemu z kultowych koncertów projektu Macieja Świętego, wrocławskiego twórcy plakatów.

---------------------------------------------------------------

REGULAMIN

Lokal przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant.

2. Zakupu biletów mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.

3. Bilety na wydarzenia zawierają opłatę rezerwacyjną stolika w wysokości 10zł/os, w jej ramach otrzymują Państwo drink powitalny.

4. Prosimy o punktualność. W wypadku spóźnienia lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji stolika

a) prosimy o poinformowanie obsługi lokalu o możliwości spóźnienia się na wydarzenie pod numerem 71 335 21 29

b) w przypadku braku informacji, lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji miejsc przy stoliku bez zwrotu kosztów

5. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wydarzeń lub wątpliwości związanych z regulaminem, wiadomości mailowe prosimy kierować na adres: vertigojazz@vertigojazz.pl.

Czas trwania: 120 minut

Vertigo Jazz Club & Restaurant - Adres i dojazd

http://vertigojazz.pl/

Kup bilet