Vertigo Presents: MONO ARMY - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

10,0 / 10

Vertigo Presents: MONO ARMY

Jazz, funk, neo-soul, instrumentalny hip-hop, neo-psychodelia. Tak w skrócie można określić mieszankę, którą prezentuje Mono Army. Zespół proponuje sety inspirowane taneczną i groove'ową muzyką improwizowaną, nierzadko spoglądając w stronę starego dobrego brytyjskiego brzmienia klubowego (wpływy drum'n' bassu czy dub'u), afrobeatu i instrumentalnego hip-hopu (zwłaszcza tego z lat 90tych ale i jego współczesnych kolorów).

Mając na pokładzie jazzową sekcję dętą, neo-soulową / fusion'ową gitarę, głęboki oldskulowy bass, synthy i sporo elektroniki oraz groove'owe bębny - Mono Army stara się by jego sety były urozmaicone pod względem nastrojów i temp. Zespół wystąpi z instrumentalnymi setami, ale sięgnie w nich po wokalne sample, które kreatywnie wplecie w żywe improwizacje.

Mono Army tworzą wrocławscy muzycy, związani ze sceną jazzową, funkową i elektroniczną. Artyści, których muzyczne drogi wcześniej prowadziły przez wiele znakomitych miejsc koncertowych w Polsce, ale także przez muzyczne społeczności w Niemczech, Francji, Czechach, Kanadzie czy Japonii.

Zespół wystąpi w składzie:

Maciej Seniorowicz - bas, synthy, sample,

Marcin Fic - trąbka,

Szymon Jaworski - saksofon barytonowy / flet,

Łukasz Szymański - gitara,

Jarosław Marszałek- perkusja.

---------------------------------------------------------------

REGULAMIN

Lokal przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant.

2. Zakupu biletów mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.

3. Bilety na wydarzenia zawierają opłatę rezerwacyjną stolika w wysokości 10zł/os, w jej ramach otrzymują Państwo drink powitalny.

4. Prosimy o punktualność. W wypadku spóźnienia lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji stolika

a) prosimy o poinformowanie obsługi lokalu o możliwości spóźnienia się na wydarzenie pod numerem 71 335 21 29

b) w przypadku braku informacji, lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji miejsc przy stoliku bez zwrotu kosztów

5. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wydarzeń lub wątpliwości związanych z regulaminem, wiadomości mailowe prosimy kierować na adres: vertigojazz@vertigojazz.pl.

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Super spędzony czas !

    as.....@gm...il.com / 27 stycznia 2022

Vertigo Jazz Club & Restaurant - Adres i dojazd

http://vertigojazz.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.