Vertigo Presents: Ladies’ Duet by Ola Turoń & Anna Malek - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów

7,7 / 10

Vertigo Presents: Ladies’ Duet by Ola Turoń & Anna Malek

Zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu Ladies Duet, podczas którego to, znakomita wrocławska wokalistka Ola Turoń, zaprasza wokalistki do zaprezentowania największych utworów śpiewanych na dwa głosy. Tym razem z Olą wystąpi Anna Malek. Wokalistka znana ze sceny Vertigo i ostatnio również programu The Voice Of Poland.

Zapraszamy!

---------------------------------------------------------------

REGULAMIN

1. Lokal przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant.

2. Zakupu biletów mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.

3. Bilety na wydarzenia zawierają opłatę rezerwacyjną stolika w wysokości 10 zł/os (30zł+10zł), w jej ramach otrzymują Państwo drink powitalny.

4. Prosimy o punktualność. W wypadku spóźnienia lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji stolika

a) prosimy o poinformowanie obsługi lokalu o możliwości spóźnienia się na wydarzenie pod numerem 71 335 21 29

b) w przypadku braku informacji, lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji miejsc przy stoliku bez zwrotu kosztów

5. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wydarzeń lub wątpliwości związanych z regulaminem, wiadomości mailowe prosimy kierować na adres: vertigojazz@vertigojazz.pl.

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Lubię luźną atmosferę podczas słuchania Jazzu. Vertigo i duet dostarczyły znów.

  m......@ya...oo.com / 27 listopada 2021

 • 8,0/ 10

  Było na prawdę dobrze, tylko artyści z wejścia na wejście skracali sety, choć na początku wyraźnie było podane, że mają trwać po 40 minut. Ponadto z setu na set ich rozluźnienie na scenie było coraz większe i ostatecznie graniczyło z olewactwem. Co na koniec Pani Anna podsumowała określeniem SPADAMY po jednym bisie. O drugi nikt nie prosił

  Js.....@mu...ti.eu / 07 grudnia 2021

 • 5,0/ 10

  3 sety 20-minutowe 2 przerwy 30-minutowe Razem 120min

  pa.....@gm...il.com / 07 grudnia 2021

 • 4,0/ 10

  Koncert nie dość, że zaczął się z 20-minutowym opóźnieniem to miał 2 naprawdę długie przerwy (druga trwała pół godziny!), więc w lokalu byłam przed 19ta, a wyszłam po 22ej, co jest wg mnie sporą przesadą, chyba że chodzi o to, żeby goście jak najwięcej wypili i zjedli, bo takie tylko widzę logiczne wytłumaczenie. Poza tym wokalistki o 2 pięknych i potężnych głosach wybrały dość melancholijny repertuar co mnie zdziwiło, bo koncert był w piatkowy, andrzejkowy wieczór. Można było zaśpiewać więcej energetycznych utworów. Całość oceniam mocno średnio.

  ew.....@pi...ka.com / 29 listopada 2021

Vertigo Jazz Club & Restaurant - Adres i dojazd

http://vertigojazz.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.