Vertigo Presents: Ladies’ Duet by Ola Turoń & Anna Malek - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

8,2 / 10

Vertigo Presents: Ladies’ Duet by Ola Turoń & Anna Malek

Zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu Ladies Duet, podczas którego to, znakomita wrocławska wokalistka Ola Turoń, zaprasza wokalistki do zaprezentowania największych utworów śpiewanych na dwa głosy. Tym razem z Olą wystąpi Anna Malek. Wokalistka znana ze sceny Vertigo i ostatnio również programu The Voice Of Poland.

Zapraszamy!

---------------------------------------------------------------

REGULAMIN

1. Lokal przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant.

2. Zakupu biletów mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.

3. Bilety na wydarzenia zawierają opłatę rezerwacyjną stolika w wysokości 10 zł/os (30zł+10zł), w jej ramach otrzymują Państwo drink powitalny.

4. Prosimy o punktualność. W wypadku spóźnienia lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji stolika

a) prosimy o poinformowanie obsługi lokalu o możliwości spóźnienia się na wydarzenie pod numerem 71 335 21 29

b) w przypadku braku informacji, lokal zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji miejsc przy stoliku bez zwrotu kosztów

5. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wydarzeń lub wątpliwości związanych z regulaminem, wiadomości mailowe prosimy kierować na adres: vertigojazz@vertigojazz.pl.

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Lubię luźną atmosferę podczas słuchania Jazzu. Vertigo i duet dostarczyły znów.

    m......@ya...oo.com / 27 listopada 2021

  • 4,0/ 10

    Koncert nie dość, że zaczął się z 20-minutowym opóźnieniem to miał 2 naprawdę długie przerwy (druga trwała pół godziny!), więc w lokalu byłam przed 19ta, a wyszłam po 22ej, co jest wg mnie sporą przesadą, chyba że chodzi o to, żeby goście jak najwięcej wypili i zjedli, bo takie tylko widzę logiczne wytłumaczenie. Poza tym wokalistki o 2 pięknych i potężnych głosach wybrały dość melancholijny repertuar co mnie zdziwiło, bo koncert był w piatkowy, andrzejkowy wieczór. Można było zaśpiewać więcej energetycznych utworów. Całość oceniam mocno średnio.

    ew.....@pi...ka.com / 29 listopada 2021

Vertigo Jazz Club & Restaurant - Adres i dojazd

http://vertigojazz.pl/

Kup bilet