Vertigo Koncert dla dzieci vol.4: Basia Piotrowska i przyjaciele – Śpiewaj! Klaskaj! Tupaj! Bujaj! - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

Vertigo Koncert dla dzieci vol.4: Basia Piotrowska i przyjaciele – Śpiewaj! Klaskaj! Tupaj! Bujaj!

Zapraszamy do wspólnej podróży przez magiczny świat bajek. Prowadzić i czarować swoim głosem będzie: Basia Piotrowska wraz z muzykami.

Na trasie zatrzymamy się na kilku przystankach, między innymi: w samym sercu dżungli wraz z Królem Lwem, w kranie lodu z Elsą i Anną, w zaczarowanym lesie z Gumisiami, czy na Drodze 66, po której pędzi Zygzak McQueen.

Wspólnie: pośpiewamy, poklaszczemy, potupiemy, pobujamy! Na wyprawę należy zabrać: dobry humor! I opiekuna, najlepiej też w dobrym humorze… .

--------------------------------------------------------------------------------------

REGULAMIN

1. Lokal przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant.* (nie dotyczy koncertów dla dzieci! )

2. Zakupu biletów mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.

3. Wg regulaminu klubu, łączenie stolików nie jest możliwe.

4. Podczas koncertów przeznaczonych dla dzieci, nie ma możliwości dokonania rezerwacji stolika. Miejsca zajmowane są według kolejności przyjścia do lokalu.

7. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wydarzeń lub wątpliwości związanych z regulaminem, wiadomości mailowe prosimy kierować na adres: vertigojazz@vertigojazz.pl lub rezerwacje@vertigojazz.pl.

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Bardzo polecamy wydarzenia. Cala rodzina super się bawiła wraz z 7 miesięczną córcią. Było szaleństwo i przyjemnie uczestnictwo w zabawie muzyką. Pani Basia ma niezwykłą lekkość w prowadzeniu koncertu i super otwartość do dzieci co na pewno zachęca je do żywego uczestnictwa. Kolorowanki były też miłym dodatkiem-fajnie gdyby były tematycznie dostosowane do piosenek ( w zamian za pokemony i spider-mana ;))

    j......@....pl / 06 czerwca 2022

Vertigo Jazz Club & Restaurant - Adres i dojazd

ul. Oławska 13, Wrocław

http://vertigojazz.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.