86. Antykabaret z plusem - Gry i zabawy towarzyskie - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

8,0 / 10

86. Antykabaret z plusem - Gry i zabawy towarzyskie

Kto nie potrafi brylować w towarzystwie, ten się nie liczy. Wszelkie podręczniki savoir vivre’u podkreślają, że powodzenie w socjecie zapewnia trafiony żart i umiejętność skupienia na sobie uwagi. Można też „zajmująco opowiadać o czemś, tudzież zaimprowizować grę towarzyską, która zjednoczy zebranych we wspólnej zabawie”. Tak właśnie komponowany jest Antykabaret. Każda z występujących osób obdarzona jest przede wszystkim talentem towarzyskim. Nieważne, czy będzie to monolog, wykład, piosenka – ważne by skupić na sobie uwagę i spowodować, że wieczór ten okaże się Dobrym Wieczorem we Wrocławiu.

Ponieważ nasze wrześniowe spotkanie wypada w weekend, możemy pozwolić sobie na troszkę więcej. Zwłaszcza że Publiczność Antykabaretu jest fantastyczna i nie chcemy się z nią za szybko rozstawać. Dlatego 86. Antykabaret będzie z Plusem w postaci dodatkowej, trzeciej części programu. Znakomity wrocławski satyryk, poeta, autor tekstów, człowiek obdarzony przenikliwą spostrzegawczością, filar kabaretu Elita a przez ostatnich parę lat współtwórca Antykabaretu, Jerzy Skoczylas zaśpiewa wraz z Agnieszką Damrych i Martą Dzwonkowską piosenki, które tak lubi Publiczność.

Przyjdźcie i przekonajcie się sami czym Jerzy Skoczylas zaskoczy nas. PLUS rozpocznie się około 21:30.

Antykabaret powstaje przy wsparciu finansowym Gminy Wrocław.

www.wroclaw.pl

Zachęcamy do rezerwacji miejsc w klubie: emenago.com/i/vertigojazz

Opinie naszych widzów (1)

  • 6,0/ 10

    Gdyby nie pewna czarnoskóra piosenkarka poziom artystyczny mocno średni. Repertuar - covery. Podczas wstawek gadających dowcip mizerny i nawiązujący do polityki bieżącej, zdaje się, by zrównoważyć mizerię humoru występujących. Prowadzący starał się jak mógł, na te innych błyszczał dowcipem i z przytomnością puentował nieporadnych "kabareciarzy". Obsługa bardzo miła, atmosfera korzystna, ceny przystępne. Generalnie, Wrocław kojarzy mi się z czymś lepszym i na Europejskim poziomie, a tu piwniczna, studencka knajpa z wystrojem z ambicjami i klientelą pod 60 kę bez polotu, szyku i czaru. Pewnie trafiłem na gorszy spektakl.

    ma.....@gm...il.com / 25 czerwca 2019

Vertigo Jazz Club & Restaurant - Adres i dojazd

Oławska 13

http://vertigojazz.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.