Mistrzuniu Impro - pojedynek na śmiech i życie - zdjęcie

Mistrzuniu Impro - pojedynek na śmiech i życie

Do walki staje 12 zawodników

W serii scenek, wyzwań, komediowych skeczy

rywalizują o BaNaNę*

Wygrać może tylko jeden!

Zapraszamy na starcie tytanów komedii. W trzech rundach zawodnicy walczą między sobą, wy oceniacie kto rozbawił was najbardziej. To będzie pojedynek na śmiech i życie!

5 ZŁOTYCH z każdego biletu przeznaczamy na leczenie Korneli Jóskowiak, dziewczynki chorej na białaczkę. Dzięki za wsparcie!

W trakcie Mistrzunia Impro każdy może wskoczyć na scenę i stanąć w szranki lub pozostać na widowni i decydować kto zwycięży.

Podczas Mistrzunia Impro prezentujemy różne popularne i niezwykłe gry impro, Jeżeli masz jakąś propozycję na grę podczas wieczoru, napisz do nas!

--------

*Bardzo Nadzwyczajną Nagrodę

Improwizowane Poniedziałki

Ekipa Improwizowanych Poniedziałków już od 2011 roku przedłuża weekend, zabierając widzów w nieznany nikomu wcześniej ani później świat.

Spektakl powstaje w naszych głowach i na waszych oczach w jednym i tym samym momencie. W każdy poniedziałek we Wrocławiu macie możliwość obejrzenia niepowtarzalnego improwidowiska. Oprócz odczarowania poniedziałku, przychodząc do nas, spełniacie dobry uczynek, bo połowę dochodów z biletów przeznaczamy na cel charytatywny ;)

Jesteśmy zespołem komików, improwizatorów, opowiadaczy, słowem ludzi których zjednoczyła chęć opowiedzenia wesołej historii na scenie i zamienienia poniedziałku w trzeci dzień weekendu. Gramy co tydzień za każdym razem zaskakując tematem i formą.

Adres i dojazd

PUB Schody Donikąd
Plac Solny 13,
50-029 Wrocław

http://improwizowane.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,0
Średnia ocena

14.09 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Tragikomedia
9,0
Średnia ocena

20.09 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.