II Dolnośląski Festiwal Teatrów Improwizacji - Dzień II - zdjęcie II Dolnośląski Festiwal Teatrów Improwizacji - Dzień II - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

10,0 / 10

II Dolnośląski Festiwal Teatrów Improwizacji - Dzień II

Prezentujemy Państwu program niezwykłego festiwalu!

Jaka jest DOLi? Jest festiwalem improwizacji, co oznacza, że jest żywa i nieprzewidywalna. Jest festiwalem komediowym, co gwarantuje trzydniową i niepowstrzymaną radość. Jest festiwalem dolnośląskim, dzięki czemu zaprezentują się także artyści z naszego województwa. Nie ustaje w rozwoju, dlatego w tym roku zaprosiliśmy do współpracy improwizatorów z całej Polski. I wreszcie DOLi zachęca do współpracy, tworzy wspólne projekty, miesza składy i gatunki sztuki komediowej.

Dlatego to, co zobaczycie podczas trzech festiwalowych dni z pewnością nie wydarzyło się jeszcze nigdzie indziej!

SOBOTA - Dzień II Festiwalu

W sobotę przeniesiemy się do przesiąkniętych sztuką murów Akademii Sztuk Teatralnych przy ulicy Braniborskiej 59, na Dużą Scenę.

18:00 Mixer

Dynamika scen, różnorodność inspiracji, koktajl osobowości – to wszystko zapewni otwierający wieczór "Mixer". Spektakl stworzy wybuchowa mieszanka improwizatorów z wrocławskich grup, którzy zagrają na deskach sceny w Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Jaki format? To niespodzianka – tak dla nas, jak i dla nich, gdyż szczegóły poznają na chwilę przed występem.

Wykonawcy: Ewelina Gajek (Co Oni), Aleksandra Godek (Drama Queens, Improwizowane Poniedziałki), Anna Groffik (PAPTAK), Przemysław Korotusz (Krystiofons), Tomek Ludwart (Jesiotr), Łukasz Orłowski (Wolni, Co Oni), Wiktor Walentynowicz (Walentynowicz i jego brat, Nice Guys), Iwo Wieczorek (Improwizowane Poniedziałki, Improbable)

19:00 No Exit

Po szalonym "Mixerze" nadejdzie chwila wytchnienia, ale tylko do czasu, gdy na scenie zapanuje gęsta atmosfera między bohaterami. Cóż może się wydarzyć, gdy kilka złożonych osobowości zostanie uwięzionych w jednym pomieszczeniu? Tego dowiemy się, oglądając "No Exit". Nie można wyjść, a jedyną pomoc można otrzymać od pozostałych improwizatorów. Zdanie po zdaniu ujawnia się skomplikowana mozaika relacji. Będą intrygi i sekrety. Wszystko podane jak na talerzu, ale mało co będzie od razu oczywiste.

Wykonawcy: Artur Jóskowiak (IMPROKRACJA, PAPTAK, Dwaj Panowie, Slavic Party 24/7, Artur i Tomek), Tomasz Marcinko (IMPROKRACJA, Artur i Tomek, Slavic Party 24/7, PAPTAK), Paweł Najgebauer (Klancyk, Hofesinka, PiP show), Małgorzata Różalska (7 kobiet w różnym wieku, W Gorącej Wodzie Kompani, Impro Abordaż)

20:00 Mała gra o nic

W jakich konkurencjach staną w szranki improwizatorzy-zawodnicy, wie tylko sam prowadzący: Maciej Buchwald. Najlepszą zachętą niech będzie mały fragment z notki promującej ten, popularny już w warszawskim środowisku komediowym, teleturniej: średnie emocje w bezsensownej rozgrywce o żadną stawkę.

Wykonawcy: Maciej Buchwald (Klancyk, Muzyczne Chwile, Mała gra o nic, Klaster), Katarzyna Chmara (7 kobiet w różnym wieku, wymyWammy, Impro Atak, Dwie Siostry), Paweł Galacki (Co Oni), Krysia Kwiatkowska (Krystiofons), Piotr Pawłowski (Grupa TERAZ), Małgorzata Różalska (7 kobiet w różnym wieku, Impro Abordaż, W Gorącej Wodzie Kompani), Jacek Stefanik (Impro Atak)

21:00 Hocki klocki IMPROKRACJI

Wieczór zakończy spektakl jednej z najstarszych i najpopularniejszych wrocławskich grup. "Hocki klocki IMPROKRACJI" to gwarancja wielu wspaniałych historii i karuzeli emocji, uchwyconych w impro na najwyższym poziomie. Wracając wspomnieniami do zeszłorocznej edycji, wciąż mamy w sercu musical improwizowany w wykonaniu IMPROKRACJI.

Wykonawcy: Artur Jóskowiak (IMPROKRACJA, PAPTAK, Dwaj Panowie, Slavic Party 24/7, Artur i Tomek), Joanna Jóskowiak (IMPROKRACJA, Oranżada na miejscu), Tomasz Marcinko (IMPROKRACJA, Artur i Tomek, Slavic Party 24/7, PAPTAK), Mateusz Płocha (IMPROKRACJA, Slavic Party 24/7, Dwaj Panowie), Mateusz Skulimowski (IMPROKRACJA), Kuba Tarka (IMPROKRACJA), Goście

Ważna informacja:

W trakcie wieczoru przewidziane jest jedna, ok. 15 min przerwa.

Czas trwania: 240 minut

Realizacja

Akademia Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego filia we Wrocławiu, znajduje się przy ul. Braniborskiej 59. Uczelnia kształcąca przyszłych aktorów i reżyserów. Na liście absolwentów AST widnieją artyści, którzy osiągają sukcesy w kraju i za granicą. Są na niej m.in. Jolanta Fraszyńska, Kinga Preis, Mirosław Baka i Robert Więckiewicz.

Fundacja Interstellar - Adres i dojazd

http://dolimpro.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.