Kolędy Polskie – Koncert kolęd - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

8,7 / 10

Kolędy Polskie – Koncert kolęd

Święta Bożego Narodzenia to cudowny czas, na który czekamy cały rok. Dla tych z Państwa, którzy chcieliby w nadchodzące Święta śpiewać radośnie kolędy wspólnie z całą rodziną, przygotowaliśmy magiczny koncert! Polskie kolędy to nieprzebrany skarbiec naszych najlepszych wartości i uczuć – religijnych, narodowych, artystycznych, ale i tych związanych z najcieplejszymi wspomnieniami: Wigilii, choinki i Pasterki. Wraz z upływem czasu i zatracaniem się dawnych obyczajów i kultywujących je pokoleń, coraz bardziej tęsknimy za tradycją wspólnego kolędowania i najcieplejszych uczuć związanych z kolędami. Odpowiedzią na zaspokojenie tej tęsknoty jest nasz koncert kolęd.

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Piękny koncert, mistrzowskie wykonanie najpolularniejszych polskich kolend. Fenomenalne głosy i gra na pianinie. Napewno przyjde za rok. Jedna uwaga - miejsce koncertu . Ja wiem ,że kościól bo święta i kolendy ale takiego zaludnienia Grażyn i Januszów na m2 dawno nie widziałam. Starsze Panie stare bywalczynie , niemalże rezdentki wyją nad uchem i wpychają się na miejsca za które nie zapłaciły bo przecież nie są głupie,żeby tyle płacić. Wszyscy pobożni na pokaz a tylko wyjda z budynku to drą się na całe gardło jak po meczu piłki. Serdeczna prośba do organizatorów o zmienienie miejsca konertu (Touron Arena, ICE kraków lub inne). Tak piękne głosy operowe powinny mieć lepszą oprawę i widownie która ich bardziej doceni. Podejrzewam,że więcej osób którym z kościołem nie jest po drodze skusiło by się na taki koncer.

    pa.....@gm...il.com / 27 grudnia 2021

  • 8,0/ 10

    Miły koncert rodzinny. Jedyne czego mi brakowało to inscenizacji. Artyście niepotrzebnie wchodzili i wychodzili. Może wystarczyło zaaranżować stolik i jakieś drobne dekoracje?

    kl.....@....pl / 17 stycznia 2022

Copernicus - Adres i dojazd

https://www.piotradamnowakproduction.com/

Kup bilet