Za rok o tej samej porze - zdjęcie Za rok o tej samej porze - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

10,0 / 10

Za rok o tej samej porze

George – księgowy z New Jersey i Doris – gospodyni domowa z Oakland, spotykają się przypadkowo w uzdrowisku w północnej Kalifornii w 1951 r. Spędzają ze sobą noc…historia na pierwszy rzut oka, jak każda inna, gdyby nie to, że On jest żonaty i ma trójkę dzieci. Ona ma męża i również trójkę potomstwa. Mimo to postanowili, że będą spotykać się w tym samym miejscu, co roku, o tej samej porze. W pozostałe dni nie utrzymują ze sobą kontaktu, poświęcają się całkowicie swoim rodzinom. Spektakl ukazuje sześć spotkań tej osobliwej, nietypowej pary na przestrzeni blisko trzydziestu lat. W tym czasie zmieniają się nie tylko oni sami, ale także otaczający ich świat.

W rolę bohaterów tej historii wcielili się Olga Bończyk i Piotr Gąsowski.

Romantyczna komedia Bernarda Slade’a była broadwayowskim przebojem lat 70. Zyskała uznanie widowni i krytyków, zdobywając nominację do Nagrody Tony dla najlepszej sztuki oraz nagrodę Drama Desk dla najlepszej nowej sztuki amerykańskiej. Za scenariusz do filmu Bernard Slade otrzymał nominację do Oscara.

Na scenie występuje Olga Bończyk, Piotr Gąsowski.

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Znam już dobrze sztukę "Za rok o tej samej porze", ale zawsze chętnie się wybieram do teatru na miejscu we Wrocławiu, gdy tylko przyjeżdża ze spektaklem p.Olga Bończyk (genialna gra aktorska), a już w ogóle w duecie z p.Piotrem -mistrzostwo. Wielkie brawa!

    mo.....@gm...il.com / 29 maja 2022

ATM Scena na Bielanach - Adres i dojazd

ul. Dwa Światy 1
55-040 Bielany Wrocławskie, Kobierzyce

http://scenaatm.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.