Judy - zdjęcie Judy - zdjęcie Judy - zdjęcie Judy - zdjęcie Judy - zdjęcie

Judy

NIEZWYKŁA I PORUSZAJĄCA HISTORIA LEGENDY HOLLYWOOD.

Hanna Śleszyńska w mistrzowski sposób wciela się w rolę Judy Garland, jednej z najlepszych filmowych aktorek w historii amerykańskiego kina. Artystce na scenie towarzyszy Piotr Tołoczko.

Spektakl, niczym sprytny paparazzi, pokazuje gwiazdę od tej najbardziej intymnej strony. Znajdujemy się sam na sam z aktorką w jej garderobie. Przed nią koncert w Kopenhadze, który jak się potem okazało, był ostatni przed jej tragiczną śmiercią. Do wyjścia na scenę zostało kilkadziesiąt minut. Słuchamy opowieści o życiu, karierze, miłościach, dzieciach, wzlotach i upadkach, uzależnieniach, o bezwzględności producentów. Mówiąc w skrócie o świecie, w którym liczy się tylko pieniądz i to, czy ten pieniądz możesz jeszcze zarobić. Szokująca, zabawna i wzruszająca historia z aktorstwem na najwyższym poziomie.

Hanna Śleszyńska podkreśla, że spektakl „Judy” jest dla niej wyjątkowy. – Sporo mnie kosztuje ze względu na to, że przejmuję się losami postaci, w którą się wcielam – wyjaśnia. Zaznacza, że los Judy Garland, może spotkać także współczesne gwiazdy kina czy estrady. Wskazuje, że zwraca na to uwagę również sam spektakl.

– W trakcie czytania tekstu nasuwały mi się historie Michaela Jacksona lub Amy Winehouse. To naprawdę uniwersalne przedstawienie, a szczególnie dla kobiety aktorki. W sztuce występują również elementy humorystyczne w postaci rozmaitych anegdot. Judy Garland ma o czym opowiadać. Przyjaźniła się z wielkimi artystami ówczesnego świata, m.in. Frankiem Sinatrą. Uwielbiała ją też publiczność. Na jej koncertach zawsze były tłumy – mówi aktorka.

Dużym kłopotem dla Judy Garland było to, że miała niską samoocenę. Wpływali na nią również ludzie, z którymi współpracowała przy filmach. Przekonywali, że jest nieatrakcyjna. Dodatkowo, już od najmłodszych lat, była faszerowana różnymi lekami mającymi sprawić, że jako dziecko będzie bardziej wytrzymała i skupiona na planie filmowym. – Wymagali od niej żeby nie zasypiała w czasie kręcenia scen, następnie by mogła usnąć po skończonej pracy, a także żeby nie tyła. Bandażowali jej także biust, by mogła odgrywać dziecięce role. Za to wszystko niestety zapłaciła – dodaje Hanna Śleszyńska.

Odjazd bezpłatnego autobusu z ul. H. Modrzejewskiej o godz. 15:00.

Powrót do Centrum po spektaklu około godz. 17:50

W spektaklu występuje Hanna Śleszyńska, Piotr Tołoczko.

ATM Scena na Bielanach - Adres i dojazd

ul. Dwa Światy 1
55-040 Bielany Wrocławskie, Kobierzyce

http://scenaatm.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.