Damski biznes - zdjęcie Damski biznes - zdjęcie Damski biznes - zdjęcie Damski biznes - zdjęcie Damski biznes - zdjęcie Damski biznes - zdjęcie

Damski biznes

„Damski biznes" Marcii Kash i Douga Hughesa – czyli skomplikowana historia dwóch bizneswomenek, które postanowiły spełnić marzenie życia i z rozmachem próbują znaleźć swoje miejsce w ekscytującym i lukratywnym świecie mody, projektując superbieliznę. Jednak świat pełen bielizny, apaszek, modnych butów - a przede wszystkim przystojnych i seksownych modeli, staje się zbyt podejrzany dla ich mężów, panów statecznych i podejrzewających żony o zdradę.

Panie swoje projekty biznesowe przed mężami – wziętym adwokatem i profesorem - ukrywają, ale rzeczy na jaw wychodzi, i panowie biorą się za śledztwo w sprawie owych podejrzanych damskich działań. Nie zdają sobie jednak sprawy, że w osobliwy sposób sami staną się za chwilę częścią zwariowanej rewii strojów i modowych problemów. Wpadają więc po szyję w zabawne kłopoty a skutek jest taki, że obaj stać się muszą kobietami, i to w bieliźniano-frywolnej wersji, co naturalnie powoduje szalone zawirowania, zabawne qui pro quo i mocno zaskakujące zwroty akcji. Damski biznes ma w sobie wiele z Pół żartem, pół serio, klasyki damsko-męskich przebieranek, które bawią, śmieszą i wymagają znakomitego aktorstwa.

Na scenie występują między innymi Beata Rakowska jako Sybil Brunt, Renata Kościelniak jako Sybil Brunt, Marzena Kopczyńska jako Jane Pritchard, Wojciech Dąbrowski jako Paul Pritchard, Paweł Okoński jako George Brunt, Krzysztof Grębski jako George Brunt.

Czas trwania: 120 minut

Zwiastuny

Obsada

Beata Rakowska - zdjęcie

Beata Rakowska
Sybil Brunt

Marzena Kopczyńska - zdjęcie

Marzena Kopczyńska
Jane Pritchard

Wojciech Dąbrowski - zdjęcie

Wojciech Dąbrowski
Paul Pritchard

Paweł Okoński - zdjęcie

Paweł Okoński
George Brunt

Krzysztof Grębski - zdjęcie

Krzysztof Grębski
George Brunt

Jan Kochanowski - zdjęcie

Jan Kochanowski
Bruno Frufferelli

Realizacja

Autorzy: Marcia Kush i Doug Hughes

Przekład: Elżbieta Woźniak

Reżyseria: Wojciech Dąbrowski

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Kostiumy: Aleksandra Harasimowicz

Opracowanie muzyczne: Paweł Dobosz

Muzyka: Bartosz Pernal

Światła: Alicja Pietrucka

Asystent reżysera: Artur Zachorodny

Wrocławski Teatr Komedia - Adres i dojazd

Plac Teatralny 4 | Wrocław

http://www.teatrkomedia.com/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.