Lekko nie będzie - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów
96 zainteresowanych osób

9,3 / 10

Lekko nie będzie

Komedia o miłości i szukaniu szczęścia na przekór konwenansom...

Oburza Was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą – w myśl zasady: mnie by się to nie przydarzyło – panie i panowie zauroczeni młodszymi partnerami? Jeśli tak, ta sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria bardzo różni się od życiowej praktyki.

„Lekko nie będzie” autorstwa Jean-Claude’a Islerta to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu innych.

Stateczny wykładowca Eduardo (Jan Jankowski) romansuje ze sprytną studentką Sarah (Zofia Zborowska/Katarzyna Grabowska), zaś jego była żona Marion (Dominika Ostałowska) zakochała się w młodszym partnerze.

Ich córka Julie (Julia Rosnowska) ma nowego, troszkę starszego narzeczonego Marco, wąsatego „artystę”, lekkoducha, bez grosza przy duszy (Kacper Kuszewski). Wspólnie zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy. ...bo kiedy wszystko zawodzi, zawsze można zrzucić winę na hydraulika – imigranta ze wschodu...

Przygotujcie się na wyjątkowo zabawny wieczór, a jeśli nie lubicie się śmiać, to możemy wam obiecać, że lekko nie będzie!

Na scenie występują między innymi Kacper Kuszewski, Dominika Ostałowska, Jan Jankowski, Katarzyna Grabowska, Zofia Zborowska, Julia Rosnowska.

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjna sztuka. Uśmiech nie znikał nam z twarzy:) Polecam wszystkim!

  sy.....@gm...il.com / 27 lutego 2017

 • 10,0/ 10

  Wspaniała obsada, ubawiłam się bardzo!

  an.....@....pl / 18 kwietnia 2016

 • 8,0/ 10

  Bardzo dobra obsada, bardzo dobrze zagrana! Świetna lekka sztuka dla wszystkich!

  jo.....@gm...il.com / 18 kwietnia 2016

WojArt Agencja Artystyczna - Adres i dojazd

http://wojart.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.