Lekko nie będzie - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów
96 zainteresowanych osób

9,3 / 10

Lekko nie będzie

Komedia o miłości i szukaniu szczęścia na przekór konwenansom...

Oburza Was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą – w myśl zasady: mnie by się to nie przydarzyło – panie i panowie zauroczeni młodszymi partnerami? Jeśli tak, ta sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria bardzo różni się od życiowej praktyki.

„Lekko nie będzie” autorstwa Jean-Claude’a Islerta to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu innych.

Stateczny wykładowca Eduardo (Jan Jankowski) romansuje ze sprytną studentką Sarah (Zofia Zborowska/Katarzyna Grabowska), zaś jego była żona Marion (Dominika Ostałowska) zakochała się w młodszym partnerze.

Ich córka Julie (Julia Rosnowska) ma nowego, troszkę starszego narzeczonego Marco, wąsatego „artystę”, lekkoducha, bez grosza przy duszy (Kacper Kuszewski). Wspólnie zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy. ...bo kiedy wszystko zawodzi, zawsze można zrzucić winę na hydraulika – imigranta ze wschodu...

Przygotujcie się na wyjątkowo zabawny wieczór, a jeśli nie lubicie się śmiać, to możemy wam obiecać, że lekko nie będzie!

W spektaklu występują między innymi Jan Jankowski, Dominika Ostałowska, Julia Rosnowska, Katarzyna Grabowska, Zofia Zborowska, Kacper Kuszewski.

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjna sztuka. Uśmiech nie znikał nam z twarzy:) Polecam wszystkim!

  sy.....@gm...il.com / 27 lutego 2017

 • 10,0/ 10

  Wspaniała obsada, ubawiłam się bardzo!

  an.....@....pl / 18 kwietnia 2016

 • 8,0/ 10

  Bardzo dobra obsada, bardzo dobrze zagrana! Świetna lekka sztuka dla wszystkich!

  jo.....@gm...il.com / 18 kwietnia 2016

WojArt Agencja Artystyczna - Adres i dojazd

http://wojart.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.