Być jak Elizabeth Taylor - zdjęcie Być jak Elizabeth Taylor - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos
18 zainteresowanych osób

10,0 / 10

Być jak Elizabeth Taylor

Spektakl o nasłynniejszej parze w dziejach Hollywood - która do dzisiaj budzi podziw i fascynuje wielbicieli na całym świecie. Rok 1976. Do apartamentu słynnego hotelu The New York Palace, w którym mieszka wybitny psycholog Tony Slawers przychodzi niespodziewanie jego wieloletnia pacjentka Elizabeth Taylor. Po chwili pojawia się tam również Richard Burton. Także jego pacjent i przyjaciel. Po swoim drugim, spektaklularnym małżeństwie postanawiają się rozstać. Autor sztuki podejmuje próbę analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością a popularność i sława stają się przeszkodą w budowaniu właściwych relacji. Wyjątkowe kostiumy zaprojektowane przez Tomasza Ossolińskiego za sprawą ekskluzywnych tkanin a także kryształowych elementów i biżuterii znanej na całym świecie firmy Swarovski, oddają klimat epoki i niezwykłość bohaterów dramatu.

W rolach głównych Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg. Wielkie emocje, namiętność, dowcip i wzruszenie to wszystko w najnowszym spektaklu Jakuba Przebindowskiego „Być jak Elizabeth Taylor“.

Jak mówi autor sztuki - „Być jak Elizabeth Taylor“ to dramat, w którym poznajemy bohaterkę walczącą o samodzielność, wolność wyborów i niezależność kobiet nawet jeśli, tak jak Taylor, płaci się za to wielką cenę.

W spektaklu występuje Małgorzata Foremniak jako Elizabeth Taylor, Paweł Deląg jako Richard Burton, Sambor Czarnota jako Tony Slowers, Martyna Kliszewska jako Martyna Kliszewska.

Czas trwania: 120 minut

Obsada

Małgorzata Foremniak - zdjęcie

Małgorzata Foremniak
Elizabeth Taylor

Paweł Deląg - zdjęcie

Paweł Deląg
Richard Burton

Sambor Czarnota - zdjęcie

Sambor Czarnota
Tony Slowers

Martyna Kliszewska - zdjęcie

Martyna Kliszewska
Martyna Kliszewska

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Jakub Przebindowski

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Polecam,świetny spektakl!

    an.....@....pl / 24 września 2016

WojArt Agencja Artystyczna - Adres i dojazd

http://wojart.pl/

Kup bilet