Być jak Elizabeth Taylor - zdjęcie Być jak Elizabeth Taylor - zdjęcie Być jak Elizabeth Taylor - zdjęcie Być jak Elizabeth Taylor - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos
18 zainteresowanych osób

10,0 / 10

Być jak Elizabeth Taylor

Spektakl o nasłynniejszej parze w dziejach Hollywood - która do dzisiaj budzi podziw i fascynuje wielbicieli na całym świecie. Rok 1976. Do apartamentu słynnego hotelu The New York Palace, w którym mieszka wybitny psycholog Tony Slawers przychodzi niespodziewanie jego wieloletnia pacjentka Elizabeth Taylor. Po chwili pojawia się tam również Richard Burton. Także jego pacjent i przyjaciel. Po swoim drugim, spektaklularnym małżeństwie postanawiają się rozstać. Autor sztuki podejmuje próbę analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością a popularność i sława stają się przeszkodą w budowaniu właściwych relacji. Wyjątkowe kostiumy zaprojektowane przez Tomasza Ossolińskiego za sprawą ekskluzywnych tkanin a także kryształowych elementów i biżuterii znanej na całym świecie firmy Swarovski, oddają klimat epoki i niezwykłość bohaterów dramatu.

W rolach głównych Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg. Wielkie emocje, namiętność, dowcip i wzruszenie to wszystko w najnowszym spektaklu Jakuba Przebindowskiego „Być jak Elizabeth Taylor“.

Jak mówi autor sztuki - „Być jak Elizabeth Taylor“ to dramat, w którym poznajemy bohaterkę walczącą o samodzielność, wolność wyborów i niezależność kobiet nawet jeśli, tak jak Taylor, płaci się za to wielką cenę.

Na scenie występuje Małgorzata Foremniak jako Elizabeth Taylor, Paweł Deląg jako Richard Burton, Sambor Czarnota jako Tony Slowers, Martyna Kliszewska jako Martyna Kliszewska.

Czas trwania: 120 minut

Obsada

Małgorzata Foremniak - zdjęcie

Małgorzata Foremniak
Elizabeth Taylor

Paweł Deląg - zdjęcie

Paweł Deląg
Richard Burton

Sambor Czarnota - zdjęcie

Sambor Czarnota
Tony Slowers

Martyna Kliszewska - zdjęcie

Martyna Kliszewska
Martyna Kliszewska

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Jakub Przebindowski

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Polecam,świetny spektakl!

    an.....@....pl / 24 września 2016

WojArt Agencja Artystyczna - Adres i dojazd

http://wojart.pl/

Kup bilet