Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Dzięki filtrom możesz wybrać konkretny gatunek, datę, muzeum, koncert czy teatr. Repertuar Warszawa możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.
  3. Jeśli chcesz wybrać repertuar konkretnego teatru, muzeum, czy innej instytucji kultury, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  4. Możesz wybrać zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar w określonym czasie.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatrów Warszawa.

WojArt Agencja Artystyczna

Agencja Artystyczna WojArt powstała w 2009 roku i nieprzerwanie bawi Widzów całej Wielkopolski. Siedziba główna Agencji Artystycznej WojArt znajduje się przy ul. Gajowej 8/11 w Poznaniu.

Repertuar Agencji Artystycznej WojArt jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy wiele znakomitych spektakli wystawianych przez najlepsze teatry z całej Polski. Spektakle oferowane przez Agencję Artystyczną WojArt mają przede wszystkim charakter komediowy - są to najzabawniejsze przedstawienia teatralne wystawiane w danym sezonie, pełne doskonałego humoru i z fantastyczną obsadą.

W spektaklach organizowanych przez Agencję Artystyczną WojArt zobaczyć można wielu znanych i lubianych aktorów m. in. Katarzynę Skrzynecką, Hannę Śleszyńską, Ewę Kasprzyk, Agnieszkę Wiedłochę, Antoniego Pawlickiego, Cezarego Żaka, Artura Barcisia, Piotra Gąsowskiego, Rafała Królikowskiego i wielu innych.

Dzięki Agencji Artystycznej WojArt na poznańskiej scenie zobaczyć można było do tej pory m. in. takie spektakle jak „Goło i wesoło”, „Berek2 czyli Upiór w Moherze”, „Zacznijmy Jeszcze Raz” „Czworo do poprawki” i wiele innych.
Spektakle znajdujące się w repertuarze Agencji Artystycznej WojArt wystawiane są w Poznaniu na scenach Kina Teatru Apollo ul. Ratajczaka 18 i w Auli Artis ul. Kutrzeby 10.

Bilety na spektakle oferowanie przez Agencję Artystyczną WojArt kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej agencji.

Repertuar WojArt Agencja Artystyczna w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.