Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów

WojArt Agencja Artystyczna

Agencja Artystyczna WojArt powstała w 2009 roku. Siedziba główna Agencji Artystycznej WojART znajduje się przy ul. Rembertowskiej 17/5 w Poznaniu.

Repertuar Agencji Artystycznej WojArt jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy wiele znakomitych spektakli wystawianych przez najlepsze teatry z całej Polski. Spektakle oferowane przez Agencję Artystyczną WojArt mają przede wszystkim charakter komediowy - są to najzabawniejsze przedstawienia teatralne wystawiane w danym sezonie, pełne doskonałego humoru.

W spektaklach organizowanych przez Agencję Artystyczną WojArt zobaczyć można było wielu znanych aktorów m. in. Magdalenę Boczarską, Jacka Barciaka, Pawła Deląga, Piotra Gąsowskiego, Rafała Królikowskiego i wielu innych.

Dzięki Agencji Artystycznej WojArt na poznańskiej scenie zobaczyć można było do tej pory m. in. takie spektakle jak „Boeing, Boeing” Studia Buffo, „Lekko nie będzie” Teatru Kamienica, „Zdobyć, utrzymać, porzucić” Teatru Capitol i wiele innych.

Spektakle znajdujące się w repertuarze Agencji Artystycznej WojArt wystawiane są na scenie znajdujące się w Kinie Apollo Teatr - w Poznaniu przy ul. Ratajczaka 18.

Bilety na spektakle oferowanie przez Agencję Artystyczną WojArt kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej agencji.

Repertuar WojArt Agencja Artystyczna w Poznaniu

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.