Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Jeśli chcesz wybrać repertuar danego teatru w filtrach, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  3. Wybierz zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar.
  4. Możesz również zawęzić wybór do wydarzeń z danego gatunku np. komedie albo do biletów w wybranej cenie np. do 40 zł.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatr Warszawa

WojArt Agencja Artystyczna

Agencja Artystyczna WojArt powstała w 2009 roku. Siedziba główna Agencji Artystycznej WojART znajduje się przy ul. Rembertowskiej 17/5 w Poznaniu.

Repertuar Agencji Artystycznej WojArt jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy wiele znakomitych spektakli wystawianych przez najlepsze teatry z całej Polski. Spektakle oferowane przez Agencję Artystyczną WojArt mają przede wszystkim charakter komediowy - są to najzabawniejsze przedstawienia teatralne wystawiane w danym sezonie, pełne doskonałego humoru.

W spektaklach organizowanych przez Agencję Artystyczną WojArt zobaczyć można było wielu znanych aktorów m. in. Magdalenę Boczarską, Jacka Barciaka, Pawła Deląga, Piotra Gąsowskiego, Rafała Królikowskiego i wielu innych.

Dzięki Agencji Artystycznej WojArt na poznańskiej scenie zobaczyć można było do tej pory m. in. takie spektakle jak „Boeing, Boeing” Studia Buffo, „Lekko nie będzie” Teatru Kamienica, „Zdobyć, utrzymać, porzucić” Teatru Capitol i wiele innych.

Spektakle znajdujące się w repertuarze Agencji Artystycznej WojArt wystawiane są na scenie znajdujące się w Kinie Apollo Teatr - w Poznaniu przy ul. Ratajczaka 18.

Bilety na spektakle oferowanie przez Agencję Artystyczną WojArt kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej agencji.

Repertuar WojArt Agencja Artystyczna w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.