Salon Jazzowy/Jaremko&Arasimowicz Duo - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

Salon Jazzowy/Jaremko&Arasimowicz Duo

Warszawskie Towarzystwo Muzyczne i Fundacja EuroJAZZ zapraszają na koncert!

25 maja 2022, godz. 19.00

Mateusz Jaremko - gitara

Filip Arasimowicz - kontrabas

Bilety na http://ewejsciowki.pl

Bilety do nabycia także na miejscu!

Mateusz Jaremko i Filip Arasimowicz tworzą wspólnie z perkusistą Antonim Wojnarem formację Jaremko Trio, która zadebiutowała w tym roku albumem "Grow". Płyta uzyskała patronat miesięcznika JazzPRESS. Inspiracją do napisania kompozycji były etapy dorastania na każdej płaszczyźnie życia. Natura jest tutaj kluczowa w zrozumieniu świata i nas samych. Akceptacja zmian i dostrzeganie w tym piękna to bardzo ważny element dojrzewania. Album jest wynikiem rozwoju, czy też pewnego rodzaju ewolucji, której doświadczyłem w trakcie tworzenia kompozycji oraz w momencie, gdy sięgałem po natchnienie do twórczości swoich ulubionych artystów” – wyjaśnia Mateusz Jaremko.

Oprócz kompozycji lidera usłyszymy nowe aranżacje utworów cenionych przez niego – Jimiego Hendrixa i zespołu The Beatles oraz standard My Favorite Things skomponowany przez Richarda Rodgersa.

🎹🎼🎹🎼🎹🎼🎹🎼🎹🎼🎹🎼🎹🎼🎹🎼

Salon Jazzowy to szczególne miejsce na jazzowej mapie Warszawy - koncerty mają charakter kameralnego spotkania bez podziału na scenę i publiczność, a muzycy grają na wyciągnięcie ręki.

Występujący jazzmani to mistrzowie gatunku lub młodzi, ale szczególnie utalentowani młodzi adepci jazzu.

Czas trwania: 60 minut

Warszawskie Towarzystwo Muzyczne - Adres i dojazd

Morskie Oko 2

http://wtm.org.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.