Jazz dla dzieci #7

Średnia ocena

1 oddany głos

8,0 / 10

Jazz dla dzieci #7 "Świątecznie i zimowo"

Siódme rodzinne spotkanie z jazzem! Tym razem będzie świątecznie i zimowo ❄⛄🌲❄🎅❄⛄🌲❄🎅❄⛄🌲

Cykl muzycznych spotkań, poprzez zabawę pokaże, że jazz "nie gryzie". Nauczy także najmłodszych (i ich rodziców!) jak rozumieć i czerpać przyjemność ze słuchania muzyki jazzowej.

Wydarzenie przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

11 grudnia, godz. 12.00

Magdalena Gołębiowska - wokal

Wojciech Pulcyn - kontrabas

Magdalena Gołębiowska - wokalistka, pianistka, kompozytorka, trener emisji głosu. Ceni niezwykłą zdolność muzyki do zbliżania ludzi i lubi dzielić się z innymi swoją pasją i miłością do muzyki. Największym jej sukcesem w edukacji jest objęcie katedry śpiewu na Uniwersytecie Vijaybhoomi w Indiach. Posiada również doświadczenie w pracy z dziećmi, w tym prowadzone warsztaty muzyczne i udział w przedstawieniach teatralnych dla dzieci, prowadziła także zajęcia umuzykalniające w przedszkolach i szkołach podstawowych.

Wojciech Pulcyn - kontrabasista, muzyk sesyjny, absolwent Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina na wydziale jazzowym oraz Policealnego Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie. Współpracuje z najbardziej uznanymi polskimi muzykami, m.in. Ewą Bem i Michałem Urbaniakiem, jak również z młodymi gwiazdami polskiej sceny jazzowej gitarzystą Rafałem Sarneckim i pianistą Michałem Tokajem. Tworzy także muzykę teatralną. W 2013 roku wraz z pianistą Bogdanem Hołownią nagrał album "Śpiewnik Henryka Warsa", upamiętniający dzieła pioniera polskiego jazzu.

🎫 Bilety rodzinne w cenie 15 zł do nabycia przed koncertem, ale zachęcamy do skorzystania z systemu https://ewejsciowki.pl/

😷 Podczas koncertu obowiązują zasady bezpieczeństwa zgodne z wytycznymi MKiDN w sprawie organizacji imprez kulturalnych (maseczka, dezynfekcja dłoni, utrzymywanie dystansu).

Ilość miejsc ograniczona!

Czas trwania: 45 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 8,0/ 10

    Piękne granie, zdolni muzycy, wspaniała atmosfera. Miałam nadzieję na więcej muzykowania dzieci (na przykład grzechotki, klawesy, dzwoneczki dla wszystkich dzieci).

    al.....@gm...il.com / 12 grudnia 2021

Warszawskie Towarzystwo Muzyczne - Adres i dojazd

Morskie Oko 2

http://wtm.org.pl/

Kup bilet