DANCE YOUR SOUL OUT - koncert baletowy - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

6,5 / 10

DANCE YOUR SOUL OUT - koncert baletowy

Centrum Baletowe Neoclassica - www.neoclassica.pl oraz Akademia Warsaw Ballet - www.warsawballet.pl zapraszają na coroczny koncert baletowy!

Podczas naszego koncertu widzowie zobaczą układy grupowe, duety, występy solistyczne w różnych technikach tańca - balet, taniec współczesny, neokalsyka - kursantów oraz uczniów dyplomowych naszego Centrum Baletowego Neoclassica jak również uczniów Akademii Warsaw Ballet utworzonej przy CBN.

W tym roku jest to wyjątkowy koncert, gdyż aż dla 4 uczniów dyplomowych CBN będzie to podsumowanie ich nauki w naszym Centrum, czyli ich dyplom sceniczny przed rozpoczęciem kariery tanecznej w zagranicznych zespołach i szkołach wyższych do których się dostali po 1-3 latach nauki u nas.

Będzie to pierwszy jednocześnie DYPLOM uczniów naszego Centrum!

Czas trwania: 100 minut

Obsada

Uczniowie Centrum Baletowego Neoclassica i Akademii Warsaw Ballet

Realizacja

Centrum Baletowe Neoclassica

Akademia Warsaw Ballet

Opinie naszych widzów (1)

  • 3,0/ 10

    Trwał niecałe 60 min zamiast 100 min. Przez co na drugi spektakl trzeba bylo mega dlugo czekać. Niektóre pokazy trwały ok 30s. Poziom generalnie nie za wysoki, ładnie porozaciągani tancerze, ale to nie wystarczy by wchodzić na scenę. Bardziej przypominało to lekcję niż spektakl. Całość na pewno nie warta 30 zł . Na tego typu pokazy wstęp moim zdaniem powinien być bezpłatny. Dla rodziny tancerzy może i ok, ale ja kolejny raz bym się na pewno nie zdecydowała.

    is.....@gm...il.com / 21 czerwca 2017

Warsaw Ballet

Warsaw Ballet jest zespołem założonym w 2014 roku przez byłą solistkę Polskiego Baletu Narodowego - Natalię Marię Wojciechowską. Członkami zespołu są zarówno osoby, które ukończyły szkołę baletową i posiadają dyplom zawodowego tancerza, jak i osoby, które postawiły na prywatną, pozaszkolną formę edukacji tanecznej, osiągając wysoki poziom techniczny i artystyczny nieustępujący tancerzom zawodowym. Taki model zespołu otwiera drzwi na scenę przed osobami, które posiadają pasję, są twórcze i pracowite oraz bardzo utalentowane, a jedyne, czego nie posiadają to potwierdzone wykształcenie taneczne.

Warsaw Ballet jest nie tylko pierwszym w Polsce prywatnym, profesjonalnym zespołem, w którym tancerze posługują się takimi stylami jak: klasyka, neoklasyka, postneoklasyka i współczesny, jest też zespołem, w którym tancerze poza braniem udziału w próbach oraz spektaklach zajmują się funkcjami zgodnie z ich umiejętnościami, lub kierunkiem ukończonych/rozpoczętych studiów: marketingiem i promocją, scenografią, kostiumami, kierownictwem sceny i innymi.

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Kup bilet