DANCE YOUR SOUL OUT - koncert baletowy - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

6,5 / 10

DANCE YOUR SOUL OUT - koncert baletowy

Centrum Baletowe Neoclassica - www.neoclassica.pl oraz Akademia Warsaw Ballet - www.warsawballet.pl zapraszają na coroczny koncert baletowy!

Podczas naszego koncertu widzowie zobaczą układy grupowe, duety, występy solistyczne w różnych technikach tańca - balet, taniec współczesny, neokalsyka - kursantów oraz uczniów dyplomowych naszego Centrum Baletowego Neoclassica jak również uczniów Akademii Warsaw Ballet utworzonej przy CBN.

W tym roku jest to wyjątkowy koncert, gdyż aż dla 4 uczniów dyplomowych CBN będzie to podsumowanie ich nauki w naszym Centrum, czyli ich dyplom sceniczny przed rozpoczęciem kariery tanecznej w zagranicznych zespołach i szkołach wyższych do których się dostali po 1-3 latach nauki u nas.

Będzie to pierwszy jednocześnie DYPLOM uczniów naszego Centrum!

Czas trwania: 100 minut

Obsada

Uczniowie Centrum Baletowego Neoclassica i Akademii Warsaw Ballet

Realizacja

Centrum Baletowe Neoclassica

Akademia Warsaw Ballet

Opinie naszych widzów (1)

  • 3,0/ 10

    Trwał niecałe 60 min zamiast 100 min. Przez co na drugi spektakl trzeba bylo mega dlugo czekać. Niektóre pokazy trwały ok 30s. Poziom generalnie nie za wysoki, ładnie porozaciągani tancerze, ale to nie wystarczy by wchodzić na scenę. Bardziej przypominało to lekcję niż spektakl. Całość na pewno nie warta 30 zł . Na tego typu pokazy wstęp moim zdaniem powinien być bezpłatny. Dla rodziny tancerzy może i ok, ale ja kolejny raz bym się na pewno nie zdecydowała.

    is.....@gm...il.com / 21 czerwca 2017

Warsaw Ballet - Adres i dojazd

http://www.warsawballet.pl/

Kup bilet