Kobieta, która ugotowała męża - zdjęcie Kobieta, która ugotowała męża - zdjęcie Kobieta, która ugotowała męża - zdjęcie Kobieta, która ugotowała męża - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

5,0 / 10

Kobieta, która ugotowała męża

SPEKTAKL DLA WIDZÓW DOROSŁYCH.

Pikantny tekst, apetyczna obsada i wyśmienita reżyseria – to składniki wybornego przedstawienia. Jak smakuje przygotowane z artystyczną starannością, najnowsze w karcie, danie główne serwowane przez Teatr Kamienica? Opinie prawdziwych smakoszy teatru są celujące, więc zapraszamy do stołu. To znaczy na widownię!

Hilary (Dorota Chotecka) to świetna gospodyni, która bardzo dba o podniebienie męża. Kenneth (Jacek Lenartowicz) uwielbia dobrze zjeść i jest przyzwyczajony do tego, by mu usługiwano. Pragnąc jednak uczuciowej odmiany, zamienia Hilary na nowszy model, Laurę (Marta Chodorowska/Michalina Sosna).

„Kobieta, która ugotowała męża” to nowoczesna forma dramatu z elementami komedii. W sztuce tej, jak w życiu, lawiny śmiechu, a czasem łzy, występują naprzemiennie. Spektakl o miłosnym trójkącie i intrygującej sztuce kłamstwa. Pełen zabawnych dialogów, przedstawia relacje na linii mąż-żona, żona-kochanka, kochanka-mąż. Tu pytania żony miksują się z kipiącymi kłamstwami męża, a domysły kochanki przypiekają jego ego. Wszystko to w smacznej oprawie z pobudzającą zmysły grą aktorską.

Na scenie występuje Jacek Lenartowicz, Dorota Chotecka, Marta Chodorowska.

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 5,0/ 10

    Aktorsko ok, chociaż cała historia w ogóle mnie nie uwiodła. Odniosłem wrażenie, że - mimo oczywistych uproszczeń - wszystko zostało podane w toporny sposób. Ni to dramat ni wydra, a już na pewno nie komedia. Natomiast podobały mi się rozwiązania przejścia między domami oraz "ogranie" , np. jedzenia, picia, palenia bez rekwizytów. Dobrze również została dobrana warstwa muzyczna. Podsumowując: sztuka została napisana bez polotu! Wierzę, że rodzimi twórcy mogliby z łatwością popełnić coś bardziej błyskotliwego, a już na pewno bez Kennetów i Hilarych..

    mb.....@po...ta.onet.pl / 19 listopada 2021

Visual Production - Adres i dojazd

https://visualproduction.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.