Winter Wonderland- Recital Świąteczny - zdjęcie

Winter Wonderland- Recital Świąteczny

Winter wonderland - Recital Świąteczny to okazja do podzielenia się wspomnieniami i anegdotami, którym towarzyszyć będą zarówno najpiękniejsze polskie kolędy w zaskakujących jazzowych ( i nie tylko!) aranżacjach Piotra Karola Sawickiego jak i klasyki spośród świątecznych utworów.

Od Ciotki powracającej z amerykańskich wojaży po sekretarkę, która spędza wigilijne popołudnie w pracy z kolegą w którym jest śmiertelnie zakochana a on (oczywiście!) tego nie dostrzega.

Tego wieczoru nikt z nas nie będzie siedział bezczynnie. W ruch pójdą (prócz pianina naszego muzycznego mistrza Piotra Karola Sawickiego) marakasy , tamburyny i dzwonki oraz rozgrzane do klaskania dłonie kolędującej widowni. Głosami jak świąteczne dzwonki bawić i wzruszać będą Izabela Górska oraz Monika Świtaj- Milczarek a męskim brzmieniem wrótował będzie im Piotr Karol Sawicki oraz, mamy nadzieję, wszyscy zebrani kolędnicy:)

Daj się porwać kolędowaniu z artystami Teatru XL, w końcu Święta Bożego Narodzenia to czas radości i wspólnoty.

Dołącz do nas 16,17,18 i 19 grudnia w kawiarnio- księgarni TU MI WOLNO i kolędujmy razem przy placu Hallera 5!

WSTĘP WOLNY po pobraniu zaproszenia!

,

Na scenie występuje Monika Świtaj-Milczarek jako wokalistka, Izabela Górska jako wokalistka, Piotr Karol Sawicki jako akompaniator.

Czas trwania: 70 minut

Realizacja

TU MI WOLNO / TEATR XL

TU MI WOLNO - Adres i dojazd

pl. Hallera 5 lok. 10a, Warszawa

tumiwolno.pl

Kup bilet