Kalifornia/Grace Slick - zdjęcie Kalifornia/Grace Slick - zdjęcie Kalifornia/Grace Slick - zdjęcie Kalifornia/Grace Slick - zdjęcie

Średnia ocena

16 oddanych głosów
1 zainteresowana osoba

6,8 / 10

Kalifornia/Grace Slick

Nawet jeśli nie masz w kieszeni najnowszego modelu iphona, technologie wymyślone w Palo Alto, w sercu Doliny Krzemowej wpływają na Twoje życie. Nieograniczony dostęp do cyfrowej wiedzy i nieograniczona cyfrowa kontrola, nowe gałęzie e-gospodarki i upadające dziedziny starej analogowej ekonomii, wirtualna rozrywka i wirtualny hejt: nowe technologie odmieniły oblicze współczesnego świata. Czy są zbawieniem czy zagrożeniem? Czy potrafimy wykorzystać ich rzeczywisty potencjał? Najnowsze przedstawienie René Pollescha, wybitnego reżysera i dramaturga z Berlina to podróż do źródeł cywilizacyjnej rewolucji, która rozpoczęła się w Kaliforni w latach 60. XX wieku. To próba zrozumienia, dokąd zaprowadziła zachodnią cywilizację ekspansja kolonialna i poszukiwanie nowych terytoriów. Przewodniczką w tej wędrówce będzie Grace Slick, gwiazda amerykańskiego rocka lat 60., ikona ruchu hippisowskiego i symbol obyczajowej rewolucji. Psychodelia i sieciowy biznes, rewolucja seksualna i podbój kosmosu, wirtualne światy i startupy spotykają się w tym przewrotnym przedstawieniu, które jest trzecią – po „Ragazzo dell’ Europa” i „Jackson Pollesch” – produkcją Pollescha w TR Warszawa.

Na scenie występuje Agnieszka Podsiadlik, Tomasz Tyndyk, Justyna Wasilewska.

Czas trwania: 110 minut
Źródło zdjęcia: http://trwarszawa.pl/

Realizacja

Tekst i reżyseria: René Pollesch

Scenografia i kostiumy: Nina von Mechow

Asystenkta reżysera: Karolina Gębska

Inspicjentka: Katarzyna Gawryś-Rodriguez

Kierowniczka produkcji: Katarzyna Białach

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Fantastyczny, wspaniała gra aktorów, powalające dialogi, rewelacyjna muzyka dobrana do całości. Chętnie obejrzę ponownie.

    da.....@gm...il.com / 10 lutego 2020

  • 10,0/ 10

    Wybitny,reżyseria i aktorstwo na najwyższym poziomie👍

    bo.....@ko...he.com / 23 listopada 2019

TR Warszawa - Adres i dojazd

http://www.trwarszawa.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.