Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Jeśli chcesz wybrać repertuar danego teatru w filtrach, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  3. Wybierz zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar.
  4. Możesz również zawęzić wybór do wydarzeń z danego gatunku np. komedie albo do biletów w wybranej cenie np. do 40 zł.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatr Warszawa

TR Warszawa

TR Warszawa, niegdyś znany jako Teatr Rozmaitości w Warszawie, został założony w 1949 r. Jako samorządowa instytucja kultury pełni znaczącą rolę w stolicy, edukując i zwiększając świadomość artystyczną.

Repertuar TR Warszawa oferuje skłaniające do rozważań dramaty. Historie dotykają głównie problemów społecznych, ekonomicznych i politycznych. Są odważne i często prezentowane w niebanalnej, innowacyjnej w formie.

Spektakle TR Warszawa podejmują często kontrowersyjną, jednak niezwykle istotną tematykę, która ma kształtować nowoczesną tożsamość i wrażliwość artystyczną widzów. Teatr oferuje 4 linie programowe. Jest to Linia międzynarodowa, czyli sztuki o międzynarodowym zasięgu, Linia nowych talentów, dzięki której mogą zadebiutować twórcy i twórczynie, Linia działań terenowych, które obejmują współpracę z lokalnymi instytucjami i organizację spektakli oraz warsztatów, a także TR Online, czyli transmisje spektakli w Internecie.

Oferta teatru TR Warszawa obejmuje nie tylko wystawianie spektakli, lecz również realizację innych projektów, takich jak ekspozycje dzieł sztuki, koncerty i projekcje filmów. Działalność instytucji charakteryzuje się nowoczesnym podejściem, szukaniem nowatorskich środków wyrazu, które najlepiej przekażą prawdę o współczesności. Dodatkowo dzięki programowi TR BEZ BARIER, osoby niepełnosprawne mają ułatwiony dostęp do odbioru spektakli dzięki napisom i audiodeskrypcji.

Bilety i wejściówki do TR Warszawa w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl