Koncert chopinowski - Justyna Galant-Wojciechowska - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10.0 / 10

Koncert chopinowski - Justyna Galant-Wojciechowska

Serdecznie zapraszamy Państwa do wysłuchania koncertów chopinowskich o godzinie 18:30 w Pałacu Dziekana na Starym Mieście w Warszawie. Najpiękniejsze utwory Fryderyka Chopina wykonują profesjonalni pianiści, artyści występujący w wielu krajach świata.

Recitale odbywają się w pięknym i ekskluzywnym (po generalnym remoncie w zeszłym roku) XVI-wiecznym Pałacu Dziekana (dziś Muzeum Archidiecezji Warszawskiej, ul. Dziekania 1, tuż obok Archikatedry). Słuchasz muzyki w bliskości obrazów Jacka Malczewskiego, Wlastimila Hofmana…

Nasza sala koncertowa ma fenomenalną akustykę! Odbiór muzyki w tej sali jest w zasadzie idealny, na najwyższym światowym poziomie. Słuchamy fortepianu otoczeni czystym i bogatym dźwiękiem, jesteśmy otoczeni muzyką w idealnych proporcjach, nie za mało, nie za dużo, jesteśmy jakby w środku wykonywanego utworu.

Pianiści grają na najwyższej jakości nowym fortepianie koncertowym KAWAI. Atmosfera koncertów jest romantyczna i kameralna. Publiczność ma bardzo bliski kontakt z artystą – tak jak w czasach Chopina. Sala posiada ok. 80 miejsc siedzących. Zapewniamy emocjonalny i komfortowy odbiór recitali.

Zapraszam Państwa na piękne koncerty w wykonaniu bardzo dobrych pianistów: Ewy Ossowskiej, Marii Slivy, Mamiko Ueyamy, Justyny Galant – Wojciechowskiej i Mauricia Slivy.

Justyna Galant-Wojciechowska:

Fryderyk Chopin (1810 - 1849)

Cztery preludia op. 28

e-moll

A-dur

c-moll

Des-dur „Preludium Deszczowe”

Mazurek F-dur op. 68

Trzy walce op. 64

cis-moll

As-dur

Des-dur „Walc minutowy”

*********************************************

Fantazja-Impromptu cis-moll op. posth

Polonez c-moll op. 40

Scherzo b-moll op. 31

Czas trwania: 55 minut

Obsada

Justyna Galant-Wojciechowska

The best of Chopin live concerts

Codzienne koncerty chopinowskie odbywają na żywo o godzinie 18:30 w Pałacu Dziekana MUZEUM ARCHIDIECEZJI WARSZAWSKIEJ na Starym Mieście w Warszawie przy ul. Dziekania 1 (tuż obok Archikatedry). Recitale grają profesjonalni pianiści, wirtuozi, artyści koncertujący w wielu krajach świata.

Pałac Dziekana jest zabytkiem znakomicie i całościowo odrestaurowanym. Wnętrze Pałacu jest ekskluzywne i perfekcyjnie wykończone. Sala koncertowa ma bardzo dobrą akustykę i jest wyposażona w najwyższej jakości nowy fortepian koncertowy KAWAI. Dźwięk instrument jest czysty, przejrzysty i bogaty, co zapewnia emocjonalny i komfortowy odbiór recitali. Atmosfera koncertów jest romantyczna i kameralna. Publiczność ma bardzo bliski kontakt z artystą – tak jak w czasach Chopina.

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.5
Średnia ocena
Mistrzowska gra. Koncertowa atmosfera
- Monika

14.10 / 18:30

+ inne terminy

Gatunek: Koncert
8.9
Średnia ocena
Kapitalny wieczór, prowadzenie przez Janusza Józefowicza kosmiczne!
- Jacek

18.10 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Koncert
9.2
Średnia ocena
Dla mnie było to nietuzinkowe przeżycie
- Tomasz

14.10 / 17:00

+ inne terminy

Gatunek: Koncert

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9.2
Średnia ocena
Very nice atmosphere and very good pianist
- Salverda

17.10 / 18:30

+ inne terminy

Gatunek: Koncert
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.