Justyna Galant-Wojciechowska - Koncert chopinowski / Chopin concert - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

8,4 / 10

Justyna Galant-Wojciechowska - Koncert chopinowski / Chopin concert

Serdecznie zapraszamy Państwa do wysłuchania koncertów chopinowskich o godzinie 18:30 w Pałacu Dziekana na Starym Mieście w Warszawie. Najpiękniejsze utwory Fryderyka Chopina wykonują profesjonalni pianiści, artyści występujący w wielu krajach świata.

Recitale odbywają się w pięknym i ekskluzywnym (po generalnym remoncie w zeszłym roku) XVI-wiecznym Pałacu Dziekana (dziś Muzeum Archidiecezji Warszawskiej, ul. Dziekania 1, tuż obok Archikatedry). Słuchasz muzyki w bliskości obrazów Jacka Malczewskiego, Wlastimila Hofmana…

Nasza sala koncertowa ma fenomenalną akustykę! Odbiór muzyki w tej sali jest w zasadzie idealny, na najwyższym światowym poziomie. Słuchamy fortepianu otoczeni czystym i bogatym dźwiękiem, jesteśmy otoczeni muzyką w idealnych proporcjach, nie za mało, nie za dużo, jesteśmy jakby w środku wykonywanego utworu.

Pianiści grają na najwyższej jakości nowym fortepianie koncertowym KAWAI. Atmosfera koncertów jest romantyczna i kameralna. Publiczność ma bardzo bliski kontakt z artystą – tak jak w czasach Chopina. Sala posiada ok. 80 miejsc siedzących. Zapewniamy emocjonalny i komfortowy odbiór recitali.

Zapraszam Państwa na piękne koncerty w wykonaniu bardzo dobrych pianistów: Ewy Ossowskiej, Marii Slivy, Mamiko Ueyamy, Justyny Galant – Wojciechowskiej i Mauricia Slivy.

Program koncertu:

Cztery preludia op. 28

e-moll

A-dur

c-moll

Des-dur „Preludium Deszczowe”

Mazurek F-dur op. 68

Trzy walce op. 64

cis-moll

Des-dur „Walc minutowy”

*********************************************

Fantazja-Impromptu cis-moll op. posth

Polonez c-moll op. 40

Scherzo b-moll op. 31

Czas trwania: 55 minut

Obsada

Justyna Galant-Wojciechowska

Opinie naszych widzów (4)

 • 9,0/ 10

  Ladne miejsce, ciekawy program, b. dobre wykonanie . Piekna muzyka w pieknym miejscu. Gratualcje dla Organizatorow, Napewno skorzystamy kolejny raz...

  st.....@....pl / 27 marca 2019

 • 9,0/ 10

  Bardzo dziękujemy za przepiękną grę.

  ms.....@....pl / 06 grudnia 2018

 • 8,0/ 10

  Piękna muzyka. W zasadzie "same przeboje". Dobre wykonanie. Brakowało atmosfery z powodu bardzo małej frekwencji (10 osób widowni).

  zb.....@gm...il.com / 14 listopada 2018

 • 6,0/ 10

  Sam koncert Pani Wojciechowskiej na 10 , ale ilość uczestników w tak małej i dusznej sali ( ponad 60 osówb) - brak chociaż 1 wiatraka dla publicznośći zrobiła na mnie bardzo złe wrażenia. Pazernośc na ilość zabiła niewątpliwą jakość wykonania .

  Gr.....@on...et.eu / 19 sierpnia 2019

The best of Chopin live concerts - Adres i dojazd

ul. Dziekania 1
00-279 Warszawa

http://www.chopinconcerts.pl/index_pl.html

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.