Justyna Galant-Wojciechowska - Koncert chopinowski / Chopin concert - zdjęcie

Średnia ocena

9 oddanych głosów

8,6 / 10

Justyna Galant-Wojciechowska - Koncert chopinowski / Chopin concert

Serdecznie zapraszamy Państwa do wysłuchania koncertów chopinowskich o godzinie 18:30 w Pałacu Dziekana na Starym Mieście w Warszawie. Najpiękniejsze utwory Fryderyka Chopina wykonują profesjonalni pianiści, artyści występujący w wielu krajach świata.

Recitale odbywają się w pięknym i ekskluzywnym (po generalnym remoncie w zeszłym roku) XVI-wiecznym Pałacu Dziekana (dziś Muzeum Archidiecezji Warszawskiej, ul. Dziekania 1, tuż obok Archikatedry). Słuchasz muzyki w bliskości obrazów Jacka Malczewskiego, Wlastimila Hofmana…

Nasza sala koncertowa ma fenomenalną akustykę! Odbiór muzyki w tej sali jest w zasadzie idealny, na najwyższym światowym poziomie. Słuchamy fortepianu otoczeni czystym i bogatym dźwiękiem, jesteśmy otoczeni muzyką w idealnych proporcjach, nie za mało, nie za dużo, jesteśmy jakby w środku wykonywanego utworu.

Pianiści grają na najwyższej jakości nowym fortepianie koncertowym KAWAI. Atmosfera koncertów jest romantyczna i kameralna. Publiczność ma bardzo bliski kontakt z artystą – tak jak w czasach Chopina. Sala posiada ok. 80 miejsc siedzących. Zapewniamy emocjonalny i komfortowy odbiór recitali.

Zapraszam Państwa na piękne koncerty w wykonaniu bardzo dobrych pianistów: Ewy Ossowskiej, Marii Slivy, Mamiko Ueyamy, Justyny Galant – Wojciechowskiej i Mauricia Slivy.

Program koncertu:

Cztery preludia op. 28

e-moll

A-dur

c-moll

Des-dur „Preludium Deszczowe”

Mazurek F-dur op. 68

Trzy walce op. 64

cis-moll

Des-dur „Walc minutowy”

*********************************************

Fantazja-Impromptu cis-moll op. posth

Polonez c-moll op. 40

Scherzo b-moll op. 31

Czas trwania: 55 minut

Obsada

Justyna Galant-Wojciechowska

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Zawsze podziwiam wirtuozerię pianistów, którzy z niezwykła biegłością (i szybkością) potrafią znajdować właściwe klawisze i wydobywać właściwe dźwięki. Zapewne muzyczni koneserzy mogli by się "dosłuchać" jakichś niedoskonałości, ale dla mnie (i mojej żony) maestria wykonania, zwłaszcza że bez pomocy nut, była imponująca. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i zachęcamy do skorzystania z okazji do posłuchania muzyki naszego Wielkiego Kompozytora na żywo, w kameralnym wnętrzu Dziekanii Archidiecezji Warszawskiej. Warto

  ma.....@gm...il.com / 01 października 2019

 • 9,0/ 10

  Ladne miejsce, ciekawy program, b. dobre wykonanie . Piekna muzyka w pieknym miejscu. Gratualcje dla Organizatorow, Napewno skorzystamy kolejny raz...

  st.....@....pl / 27 marca 2019

 • 9,0/ 10

  Bardzo dziękujemy za przepiękną grę.

  ms.....@....pl / 06 grudnia 2018

 • 8,0/ 10

  Piękna muzyka. W zasadzie "same przeboje". Dobre wykonanie. Brakowało atmosfery z powodu bardzo małej frekwencji (10 osób widowni).

  zb.....@gm...il.com / 14 listopada 2018

 • 6,0/ 10

  Sam koncert Pani Wojciechowskiej na 10 , ale ilość uczestników w tak małej i dusznej sali ( ponad 60 osówb) - brak chociaż 1 wiatraka dla publicznośći zrobiła na mnie bardzo złe wrażenia. Pazernośc na ilość zabiła niewątpliwą jakość wykonania .

  Gr.....@on...et.eu / 19 sierpnia 2019

The best of Chopin live concerts - Adres i dojazd

ul. Dziekania 1
00-279 Warszawa

http://www.chopinconcerts.pl/index_pl.html

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.