Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Dzięki filtrom możesz wybrać konkretny gatunek, datę, muzeum, koncert czy teatr. Repertuar Warszawa możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.
  3. Jeśli chcesz wybrać repertuar konkretnego teatru, muzeum, czy innej instytucji kultury, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  4. Możesz wybrać zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar w określonym czasie.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatrów Warszawa.

Teatrzyk Gędźba

Teatrzyk Gędźba to projekt współtwórców „Kabaretu Na Koniec Świata” i serialu „Lala Poland”. Tym razem zespół pojawia się w nowej odsłonie i zaprasza na Konkurs Chopinowski w wersji komediowej. Artyści wracają z kolorowym, pełnym abstrakcyjnego humoru show ze skeczami i piosenkami o Chopinie, muzyce oraz ogólnie pojętej kulturze wysokiej.


Jak zawsze w spektaklach tych artystów abstrakcja łączy się z groteską, sacrum przeplata się z profanum, uwypuklając absurdy otaczającej nas rzeczywistości i różne aspekty ludzkiej natury. Wszystko jak zawsze w bezpośrednim kontakcie z widownią i z zachowaniem dobrego smaku.


W zespole Teatrzyku Gędźba występują: Iza Dąbrowska, Zuzanna Grabowska, Lucyna Malec, Michalina Sosna, Agata Wątróbska, Paweł Domagała, Paweł Koślik, Robert Majewski, Maciej Makowski, Monika Mariotti, Łukasz Matecki, Wojciech Solarz, Sebastian Stankiewicz, Arkadiusz Wrzesień.

Repertuar Teatrzyk Gędźba w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.