Kamienica na Nalewkach - zdjęcie Kamienica na Nalewkach - zdjęcie Kamienica na Nalewkach - zdjęcie Kamienica na Nalewkach - zdjęcie

Średnia ocena

15 oddanych głosów
73 zainteresowanych osób

7,6 / 10

Kamienica na Nalewkach

Widowisko „Kamienica na Nalewkach” będzie wspólną podróżą do miejsc, których już nie ma, a które wracają echem melodii, głosami ulicznych śpiewaków i nawoływaniem matek, przypominających pociechom, że stygnie rosół i szabasowy czulent. Spektakl przeniesie Was do jedynego w swoim rodzaju świata, ukazującego życie codzienne Żydów z warszawskich Nalewek. Tu znajdziecie wszystko: kłótnie plotkarek, spiski swatek, porady lekarskie, wieczory szabasowe, schadzki kochanków i podwórkowe kapele. Takie Nalewki były symbolem żydowskiego świata - tętniącego życiem od świtu do nocy, pełnego gwaru i humoru. Dlatego możecie być pewni, że śmiech będzie Wam towarzyszył przez cały wieczór.

Na scenie występują między innymi Alina Świdowska, Ewa Dąbrowska, Grzegorz Kulikowski, Ernestyna Winnicka, Małgorzata Trybalska, Monika Soszka.

Czas trwania: 135 minut
Źródło zdjęcia: fot. Andrzej Wencel

Opinie naszych widzów (11)

 • 10,0/ 10

  Świetne przedstawienie, dużo humoru i zabawy.

  wi.....@....pl / 24 października 2016

 • 10,0/ 10

  Bardzo fajny, bardzo żywy. Dużo muzyki i śpiewu. Oryginalna forma teatru.

  ve.....@....eu / 24 października 2016

 • 9,0/ 10

  Zabawny spektakl, polecam.

  ra.....@....pl / 11 października 2017

 • 9,0/ 10

  Spektakl dobry, a uświetnił go swoją obecnością aktor Marian Opania. Brawo!

  Sa.....@tl...en.pl / 17 stycznia 2016

 • 8,0/ 10

  Spektakl ciekawy , humorystyczny . Duzo śpiewu i tańca . Niestety ale nagłośnienie było bardzo kiepskie. Siedząc w 3 rzędzie przy śpiewie wiecej niz dwoch aktorów w ogole nie mogłem dosłyszeć o czym śpiewają .

  ar.....@gm...il.com / 06 grudnia 2018

 • 8,0/ 10

  Spektakl calkiem ok. Niestety nie dam 10, poniewaz jak dla mnie za mało dialogów, ponadto niektóre aktorki naprawde słabo śpiewały. Jednak byłam pierwszy raz w teatrze żydowskim, wiec moze po prostu sie nie znam.

  k_.....@....pl / 14 marca 2018

 • 8,0/ 10

  Poczatek troszke slaby ale pozniej sie rozkreca. Polecam!!

  ja.....@gm...il.com / 05 marca 2018

 • 8,0/ 10

  Teatr Żydowski jak zawsze świetny, świetna atmosfera i spektakl na najwyższym poziomie. Trochę za bardzo kojarzy mi się jednak z Niech no tylko zakwitną jabłonie teatru Ateneum, który wg mnie jest odrobinę lepszy. Nie mniej jednak bardzo polecam, bardzo przyjemne 2h, idealne na niedzielne popołudnie.

  ni.....@....pl / 02 lutego 2015

 • 7,0/ 10

  Aktorsko bardzo dobrze, dźwiękowcy powinni popracować nad sprzętem. Większość spektaklu jest zbyt cicha, wymaga skupienia się nad tekstami dialogów, czy piosenek. Wg programu sztuka miała trwać 135 minut, trybuna 30 minut krócej. Zbyteczna przerwa, w czasie której i tak nie ma co z sobą zrobić (brak bufetu/kawiarenki) Niespełna 90 minut ciekawego widowiska można obejrzeć bez przerwy.

  ja.....@gm...il.com / 05 marca 2018

 • 6,0/ 10

  Spodziewałam się spektaklu bardziej wpisanego w kulturę żydowską.

  do.....@gm...il.com / 03 lutego 2015

 • 1,0/ 10

  Wspaniala Atmosfera i Niesamowici Aktorzy!!!Pierwszorzedna Rozrywka! zagrajcie to jeszcze raz! !! I uklony dla przemilej obslugi teatralnej w Klubie, ktora o widzów z Ewejsciowki doskonale zadbala-pierwsze moje takie mile przyjęcie😃

  th.....@ho...il.com / 23 października 2016

Teatr Żydowski - Adres i dojazd

http://www.teatr-zydowski.art.pl/

Kup bilet