NA STARE LATA PÓJDĘ DO DZIECI! - Scena z Forum - zdjęcie NA STARE LATA PÓJDĘ DO DZIECI! - Scena z Forum - zdjęcie NA STARE LATA PÓJDĘ DO DZIECI! - Scena z Forum - zdjęcie NA STARE LATA PÓJDĘ DO DZIECI! - Scena z Forum - zdjęcie NA STARE LATA PÓJDĘ DO DZIECI! - Scena z Forum - zdjęcie

Średnia ocena

20 oddanych głosów

9,2 / 10

NA STARE LATA PÓJDĘ DO DZIECI! - Scena z Forum

ODKRYJ Z NAMI MAGIĘ TEATRU ZAANGAŻOWANEGO!

Poruszająca, czasami zabawna opowieść o skomplikowanych relacjach rodzinnych.

Kornelia (32l.) stara się unikać swojego ojca. Nie był tyranem. Po prostu przez większość czasu źle się z nim czuła. Szczególnie w towarzystwie ubóstwianej przez niego Reginy – siostry Kornelii.

Sytuacja niezmienna od dzieciństwa do teraz. Nie musiałaby się nad tym zastanawiać, gdyby nie 60-te urodziny ojca, na których sprawy zdecydowanie się skomplikują.

Do jakich zbrodni wobec siebie, jesteśmy zdolni by sprostać oczekiwaniom społecznym?

Bywa że pomagając, zapominamy o sobie. Pomagamy kosztem emocjonalnym, relacyjnym, zawodowym. Z zewnątrz otrzymując jedynie porady, oceny, a nawet krytykę. Tymczasem, to czego naprawdę potrzeba, to realne wsparcie w takiej sytuacji.

Po obejrzeniu historii widzowie będą mieli szansę zmienić bieg wydarzeń. Porozmawiać z bohaterami i pokierować główną bohaterką w momentach, które ją przerosły.

Jest to niespotykana i unikatowa forma teatralna. Bywa zabawnie. Bywa wzruszająco. Zawsze ekscytująco.

Historia inspirowana "Królem Learem" W. Szekspira i doświadczeniami twórców.

Na scenie występuje Izabela Górska jako Kornelia, Sandra Stencel jako Regina, Robert Kibalski jako Leonard, Paweł Hajnos jako Albert.

Czas trwania: 120 minut

Realizacja

PRODUKCJA- TEATR XL

Autorka: DIANA KARAMON

Inspirowane dramatem Król Lear W. Szekspira i doświadczeniami twórców

REŻYSERIA I PROWADZENIE: Diana Karamon

KONSULTACJE SENOGRAFICZNE I KOSTIUMY: CARLA

Opinie naszych widzów (12)

 • 10,0/ 10

  Świetne miejsce, genialny spektakl

  jh.....@gm...il.com / 16 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Super!

  ne.....@gm...il.com / 16 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Nowatorskie i rewelacyjne podejście do takiej firmy teatru interaktywnego.Aktorzy wspaniali, a sama sztuka wciągająca dosłownie widza w sam środek opowieści, dzięki czemu to my widzowie możemy wpłynąć na losy bohaterów.Wzruszyłem się, uśmiechnąłem i co najważniejsze wychodząc z teatru w mojej głowie kotłowało się tysiące myśli.

  bo.....@gm...il.com / 16 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Spektakl fantastyczny. Nowatorska formuła. Fantastyczna prowadząca;)

  po.....@gm...il.com / 15 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Absolutnie świetny spektakl!

  as.....@in...ia.pl / 15 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Spektakl terapeutyczny, który zabiera się ze sobą do domu. Doskonała gra aktorska. Postaci można szczerze nie lubić, współczuć im albo podziwiać, a joker niczym psycholog, zadaje pytania, które nie pozostają obojętne. Gratuluję pomysłu i realizacji.

  ad.....@gm...il.com / 14 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Niesamowite przeżycie- bo widz naprawdę bierze udział w tym wydarzeniu! Ponadto ważny i angażujący temat poruszył całą obecną widownie- niezależnie od wieku. Tym, którzy nie są pewni, albo obawiają się tego typu interaktywnych wydarzeń moge szczerze powiedzieć- POLECAM! Nie ma tu żadnego wywoływania widza do tablicy, jest natomiast dyskusja wszystkich tych, którzy chcą się wypowiedzieć, a nad wszystkim panuje i opiekuje się byśmy byli usłyszani- prowadząca spektakl- postać Jockera.

  Ha.....@gm...il.com / 10 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Super sztuka, nietuzinkowa gra aktorów! Polecam!

  hy.....@gm...il.com / 09 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Spektakl interaktywny na wysokim poziomie. Dla mnie to zupełnie nowa przygoda wnosząca coś nowego i wartościowego do życia społeczno-kulturalnego. Treść sztuki niesie przesłanie i zmusza do refleksji. Raczej dla wymagającego widza w przeciwieństwie do często pustej treści komercyjnych komedii.

  wp.....@....pl / 08 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Fantastyczny wieczór. Świetny spektakl zrealizowany inaczej niż zawsze. Przemiła atmosfera. Polecam.

  an.....@gm...il.com / 24 kwietnia 2022

 • 10,0/ 10

  Polecam z całego serca. Niesamowita formuła pozwalająca widzowi wpływać na losy bohaterów sprawia, że przedstawiona historia za każdym razem może kończyć się inaczej. Na pewno wrócę! A podejmowana problematyka nikogo nie pozostawi obojętnym. Świetnie zagrane sprawia, że każdy widz czuje się elementem historii.

  an.....@gm...il.com / 24 kwietnia 2022

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl. Zaskoczyło mnie zaangażowanie publiczności. Nie widziałam wcześniej czegoś takiego. Byliśmy na spektaklach improwizowanych, ale tutaj przeżyliśmy coś z pogranicza teatru, rozrywki i czegoś z elementem "wspólnoty" z innymi ludźmi. Miłe, wyjątkowe doświadczenie. Polecam.

  na.....@gm...il.com / 24 kwietnia 2022

TEATR XL im. Artystów Zaangażowanych - Adres i dojazd

Pl. Hallera 5, Warszawa

http://www.teatrxl.com

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet