Warsztaty Ogniska Teatralnego dla dzieci i młodzieży XS w XL - zdjęcie Warsztaty Ogniska Teatralnego dla dzieci i młodzieży XS w XL - zdjęcie Warsztaty Ogniska Teatralnego dla dzieci i młodzieży XS w XL - zdjęcie Warsztaty Ogniska Teatralnego dla dzieci i młodzieży XS w XL - zdjęcie Warsztaty Ogniska Teatralnego dla dzieci i młodzieży XS w XL - zdjęcie

Warsztaty Ogniska Teatralnego dla dzieci i młodzieży XS w XL

Teatr łączy w sobie wszystkie sztuki: taniec, muzykę, malarstwo, plastykę; uwrażliwia na język, rozbudza ciekawość i wyobraźnię.

Ognisko Teatralne XS w XL Teatr działa przy TEATR XL od 2013 roku. Zrzesza ono dzieci i młodzież. Pracujemy nad ich wszechstronnym rozwojem przy wykorzystaniu metod i technik teatralnych, a także pozostałych dziedzin sztuki, które teatr umiejętnie w sobie łączy. Każdy rok pracy zakończony jest spektaklem. Dbamy by premiery XS miały odpowiednią oprawę i rozmach.

Rozwój poprzez Teatr to zajęcia kierowane do dzieci i młodzieży, wśród której kiedyś znajdą się zarówno artyści, jak i managerowie kultury, dziennikarze, adwokaci (..) Bez względu na zawód, który wybiorą, odważnie i z wyobraźnią będą kreować rzeczywistość wokół siebie.

W trakcie całego roku szkolnego realizowane są następujące zajęcia: praca nad rolą, drama, improwizacja opowieści, rytmika, piosenka, taniec i świadomość ciała, ciało a przestrzeń, dykcja, autoprezentacja, scenografia, kostium i rekwizyt a budowanie roli.

Dodatkowo : elementy pracy przed kamerą, castingi, spotkania z ludźmi świata kultury i sztuki, wizyty w miejscach kultury i sztuki.

Warsztaty przeznaczone dla dzieci.

Czas trwania: 240 minut

Realizacja

Teatr XL

Teatr XL - Adres i dojazd

ul. Nowy Świat 21
02-029 Warszawa

http://www.teatrxl.com

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,8
Średnia ocena
Mądry i zabawny tekst
- Hanna

19.09 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Tragikomedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.