SCENY Z ŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO czyli komedia z nutą tragedyi - zdjęcie SCENY Z ŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO czyli komedia z nutą tragedyi - zdjęcie SCENY Z ŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO czyli komedia z nutą tragedyi - zdjęcie SCENY Z ŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO czyli komedia z nutą tragedyi - zdjęcie SCENY Z ŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO czyli komedia z nutą tragedyi - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

10,0 / 10

SCENY Z ŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO czyli komedia z nutą tragedyi

10,0/ 10

Historia stara jak świat, a w niej miłosny trójkąt. Zięć, żona i teściowa. Odwiedziny szanownej mamusi uruchamiają lawinę nieporozumień między małżonkami. Komediowe konflikty napędzają temperamentni bohaterowie. Podczas rodzinnego starcia, wszystkie chwyty dozwolone. Przetrwają najsilniejsi.

Spektakl o charakterze farsy małżeńskiej.

Dramaturgię historii, dodatkowo budują wspaniałe głosy aktorów i akompaniament na żywo. Nie zabraknie znanych utworów w nowych aranżacjach i specjalnie napisanej dla tej sztuki muzyki, co mamy nadzieję, docenią wrażliwi muzycznie Widzowie.

Drodzy Widzowie,

ze względu na organizację sali teatralnej informujemy,iż nie mamy możliwości wpuszczenia na widownię osób spóźnionych na spektakl.

Na scenie występuje Monika Świtaj-Milczarek jako MAMUSIA, Patryk Pawlak jako ON, Izabela Górska jako ONA, Piotr Karol Sawicki jako AKOMPANIATOR.

Czas trwania: 70 minut

Realizacja

PRODUKCJA: TEATR XL

CZAS: 70 min

● Autor i reżyseria : Diana Karamon

Konsultacje

scenograficzne i kostiumograficzne: Carla Moon

Aranżacja i kompozycja muzyczna: Piotr Karol Sawicki

WYSTĘPUJĄ:

Ona- Izabela Górska

PRODUKCJA: TEATR XL

CZAS: 70 min

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Świetnie zagrana i zaśpiewana komedia. Zabawna historia. Warto.

    po.....@gm...il.com / 29 listopada 2021

Teatr XL - Adres i dojazd

Pl. Hallera 5
03-464 Warszawa

http://www.teatrxl.com

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.