NAJSTARSZA GRUPA OGNISKA TEATRALNEGO XS W XL TEATR SEZON 2020/2021 - zdjęcie NAJSTARSZA GRUPA OGNISKA TEATRALNEGO XS W XL TEATR SEZON 2020/2021 - zdjęcie NAJSTARSZA GRUPA OGNISKA TEATRALNEGO XS W XL TEATR SEZON 2020/2021 - zdjęcie NAJSTARSZA GRUPA OGNISKA TEATRALNEGO XS W XL TEATR SEZON 2020/2021 - zdjęcie NAJSTARSZA GRUPA OGNISKA TEATRALNEGO XS W XL TEATR SEZON 2020/2021 - zdjęcie

NAJSTARSZA GRUPA OGNISKA TEATRALNEGO XS W XL TEATR SEZON 2020/2021

Zapraszamy prawdziwych pasjonatów w wieku 12-15 lat, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności związane z aktorstwem i teatrem oraz chcą znaleźć grupę, z którą będą mogli wspólnie tworzyć.

Parę słów o Ognisku

XS TO NASZA DUMA.

Ognisko Teatralne Dzieci i Młodzieży XS w XL działa przy TEATR XL od lipca 2014 roku. Pracujemy nad wszechstronnym rozwojem dzieci i młodzieży oraz ich wychowaniem przy wykorzystaniu metod teatralnych. Zdajemy sobie sprawę, że wśród uczestników grup są zarówno przyszli artyści, jak i managerowie kultury, dziennikarze, adwokaci... Naszym celem jest więc, aby bez względu na wybrany przez ich zawód odważnie i z wyobraźnią kreowali rzeczywistość wokół siebie.

XS TO KREATYWNA TWÓRCZOŚĆ

Wśród Wychowanków Ogniska, pielęgnujemy indywidualność, rozwijamy umiejętności artystyczne i społeczne. Przygotowujemy do odbioru i tworzenia Sztuki. Dbamy o wiedzę uczestników, ich wytrwałość w dążeniu do celu, pracowitość, odpowiedzialność za siebie i innych. Pilnujemy, by wzrastali jako ludzie, świadomi swoich możliwości. Wierzymy, że wypracowana w Ognisku pewność siebie nie pozwoli w przyszłości zachwiać ich poczucia wartości.

XS TO WYDARZENIA Z TEATRALNYM ROZMACHEM W każdym roku przygotowujemy naszych wychowanków do spektaklu kończącego rok wspólnej nauki: otwartego egzaminu z publicznością, animacji mieszkańców Warszawy w terenie, na przykład poprzez gry terenowe i performensy. Dbałość o rozmach i szczegóły w przygotowaniu wydarzeń OGNISKA nie różnią się niczym od poziomu wydarzeń teatralnych w zawodowych teatrach.

TU MI WOLNO

Jest nowym miejscem na kulturalnej mapie Warszawy, a równocześnie wyczekiwanym domem dla Teatru XL. To właśnie tutaj WOLNO dobrze zjeść, odpocząć, porozmawiać, zaczytać się w specjalistycznej lekturze oraz oddać się sztuce. Przede wszystkim jednak – wolno Ci poczuć się tutaj dobrze!

Tu mi wolno jest przestrzenią, w której zaspokoisz wszelkie potrzeby - od tych podstawowych, do tych wygórowanych. O naszym miejscu można powiedzieć także Tu mi wolno...płynie czas, bo tworzymy tę przestrzeń z myślą o swobodzie i nieśpiesznym oddawaniu się przyjemnościom. Jedynym wyjątkiem od powolności może być tylko pośpieszny krok w stronę naszego lokalu.

Czym jest więc TU MI WOLNO?

To połączenie kawiarni, w której dobrze zjesz i wypijesz Hallerną kawę,

księgarni, w której pogłębisz wiedzę łączącą terapię ze sztuką,

oraz przestrzeni teatralno-warsztatowej, w której doświadczysz sztuki na własnej skórze.

Realizacja

Teatr XL

Teatr XL - Adres i dojazd

Pl. Hallera 5
03-464 Warszawa

http://www.teatrxl.com

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.