Ja. Szczelnie Otwarty - zdjęcie

Ja. Szczelnie Otwarty

„Ja. Szczelnie Otwarty” to śmieszno-straszna opowieść o 30-latku, który od dnia swoich narodzin lubił siebie coraz mniej.

Pewnego dnia zupełnie przestał się ze sobą kontaktować, a w zastępstwie zbudował sobie wąski świat wokół matki, ojca, dziewczyny i przyjaciółki. Całymi godzinami grywał z nimi w ich ulubione gry i popadał w coraz większy konflikt z samym sobą.

W ciągu dwóch krytycznych aktów obserwujemy świat widziany oczami głównego bohatera, który balansuje na granicy rzeczywistości i nierealnych wizji. W nim rozgrywa się największa walka. Choć na zewnątrz, nie dzieje się nic, trwa cisza i bezruch. Każdy z nas toczy jakąś walkę w swojej głowie. Jaki jest jej finał? Czy to, że jesteś przegranym lub zwycięzcą jest wynikiem relacji z otaczającym Cię światem?

Spektakl jest próbą uchwycenia dialogu jaki prowadzi człowiek wewnątrz siebie, kiedy nikt nie podsłuchuje.

Ja. Szczelnie Otwarty to kolejna zaskakująca propozycja Teatru XL. Debiutancki tekst doświadczonej już reżyserki Sylwii Kalisz swoim przewrotnym słodko-gorzkim humorem przywodzi na myśl film M. Koterskiego „Dzień świra”.Ja. Szczelnie Otwarty ­to kolejna zaskakująca propozycja Teatru XL. Debiutancki tekst już nie takiej młodej reżyserki Sylwii Kalisz swoim przewrotnym słodko-­gorzkim humorem przywodzi na myśl film M. Koterskiego „Dzień świra”.

Czas trwania: 90 minut

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Sylwia Kalisz

Opinie naszych widzów (1)

  • 1,0/ 10

    jeszcze nigdy nie widziałem tak fatalnego spektaklu. Druda część w ciemności była całkowicie niezrozumiała i niepotrzebna, dlatego w połowie jej wyszedłem. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta w teatrze XL.

    an.....@....pl / 23 lutego 2015

Teatr XL - Adres i dojazd

Pl. Hallera 5
03-464 Warszawa

http://www.teatrxl.com

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.