Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Jeśli chcesz wybrać repertuar danego teatru w filtrach, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  3. Wybierz zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar.
  4. Możesz również zawęzić wybór do wydarzeń z danego gatunku np. komedie albo do biletów w wybranej cenie np. do 40 zł.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatr Warszawa

Teatr XL

Pl. Hallera 5
03-464 Warszawa

Teatr XL podejmuje ISTOTNIE SPOŁECZNIE TEMATY w SATYRYCZNY I BEZKOMPROMISOWY SPOSÓB. O wyjątkowy poziom niebanalnej rozrywki dba od 2012 roku.TEATR XL podejmuje ISTOTNE SPOŁECZNIE TEMATY w SATYRYCZNY I BEZKOMPROMISOWY SPOSÓB.
O wyjątkowy poziom, niebanalnej rozrywki dba od 2012 roku.
28 listopada 2019 roku będzie miało miejsce Wielkie Otwarcie Sezonu TEATR XL w nowej siedzibie TU MI WOLNO na Placu Hallera 5 lok. 10a w Warszawie.

Komediowy repertuar TEATRU XL odnosi się do kwestii ważnych dla mieszkańców stolicy, dla współczesnych Polaków. Prowokuje do refleksji nad sobą i otaczającą rzeczywistością poprzez śmiech i rozrywkę.
TEATR XL łamie stereotypowe wyobrażenie przestrzeni teatralnej, ogranicza scenografię do symbolicznej, ale kładzie nacisk na relacje aktor - widz.
TEATR XL współpracuje z ośrodkami teatralnymi na całym świecie m.in. z Crearc we Francji, Teatrem Litensky w Omsku, Performing Arts at PUC w Rio de Janeiro, Instituto Teatrale Europeo w Rzymie, celem nieustannego rozwoju artystów, wymiany myśli i poszukiwań twórczych.
Jako jedyny teatr w Polsce zajmuje się również spektaklami realizowanymi metodą Teatru Forum, podczas których odpowiednio poprowadzony widz, przekształca się w aktywnego uczestnika i współtwórcę spektaklu, co w założeniu TF jest społecznie wyzwalające.
Przy TEATRZE XL działa XS Teatr, który jest ogniskiem teatralnym dla
dzieci i młodzieży.
Inspirowaliśmy i robimy to dalej, wybierając na swoje siedziby miejsca niekojarzone z teatrem jak Państwowe Muzeum Etnograficzne (sezon 2013/2014) , Stadion Narodowy (sezony 2014/15, 2015/16, 2016/2017) czy słynny klub Niebo (sezon 2017/18, 2018/2019). W kolejnych sezonach zobaczycie nas w miejscu, które jest odpowiedzią w myśleniu o realizacji potrzeb, które ma każdy z nas - TU MI WOLNO.

TU MI WOLNO przy Placu Hallera 5 na warszawkiej Pradze to połączenie kawiarni z księgozbiorem i przestrzenią teatralną w jednym. Nasze motto: TU MI WOLNO: na kawę, sztukę i strawę! To jedyne takie miejsce, gdzie kawa smakuje inspiracją, a teatr i spotkania z artystami stają się przyjemną codziennością.