Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Jeśli chcesz wybrać repertuar danego teatru w filtrach, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  3. Wybierz zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar.
  4. Możesz również zawęzić wybór do wydarzeń z danego gatunku np. komedie albo do biletów w wybranej cenie np. do 40 zł.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatr Warszawa

Teatr Wolandejski

ul.Lachmana 5

Teatr Wolandejski powstał w 2000 roku w Gimnazjum nr 43 w Warszawie jako teatr alternatywny - wszystko za sprawą kółka teatralnego, które prowadzone było przez pracujące w szkole nauczycielki języka polskiego. Zaangażowani w tworzenie teatru uczniowie po ukończeniu szkoły działalność teatralną przenieśli do Domu Kultury Śródmieście. Obecnie scena Teatru Wolandejskiego znajduje się w Domu Kultury Stokłosy przy ul. Lachmana 5 w Warszawie - jest to główna siedziba teatru.
Teatr Wolandejski tworzony jest przez ludzi pełnych pasji, kreatywnych i nieszablonowych, których wspólnym celem jest tworzenie sztuki.
Repertuar Teatru Wolandejskiego jest niezwykle wartościowy. Spektakle Teatru Wolandejskiego powstają nie tylko na podstawie tekstów klasycznych, a również na podstawie tekstów współczesnych. Poruszają najczęściej tematy ważne i trudne, zmuszają do pewnych refleksji - są niezwykle ciekawe i jednocześnie zrozumiałe dla widza. Spektakle Teatru Wolandejskiego są przygotowywane niezwykle starannie, wyróżnia je przede wszystkim znakomita gra aktorska. Oprócz tego Teatr Wolandejski zajmuje się również działalnością edukacyjną - tworzy inscenizacje edukacyjne dla różnego rodzaju instytucji prywatnych i publicznych.
Misją Teatru Wolandejskiego jest realizacja wartościowych projektów artystycznych, tworzenie możliwości rozwoju dla ludzi, którzy nie mają wykształcenia artystycznego, a także spełnianie potrzeb widzów.
Bilety i wejściówki do Teatru Wolandejskiego w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl