Musical improwizowany - Klub Komediowy - zdjęcie

Średnia ocena

29 oddanych głosów
2 zainteresowane osoby

8,0 / 10

Musical improwizowany - Klub Komediowy

Klub Komediowy zaprasza na jedyny, pierwszy i oryginalny - musical improwizowany - pierwsze w Polsce wydarzenie tego rodzaju. Grupa improwizatorów, aktorów i wokalistów na waszych oczach będzie tworzyć przedstawienie muzyczne. Wszystko improwizowane i wszystko na żywo - muzyka, dialog, piosenki. Potrzebny jest tylko tytuł.

Musical Improwizowany to bardzo dobrze znany i ceniony na świecie format. Swoje początki miał już w latach 60. XX w. w USA. Mało kto wie, że znany na całym świecie musical „Hair” miał improwizowane sceny.

Na scenie występują między innymi Katarzyna Kołeczek, Bartłomiej Magdziarz, Agnieszka Bajer, Maciej Nawrocki, Weronika Nockowska, Mateusz Lewandowski.

Czas trwania: 60 minut

Opinie naszych widzów (3)

 • 9,0/ 10

  Bardzo mi się podobała spójność musicalu, że całość odbywała się pod jednym tytułem i na koniec wszystkie sceny zostały jakoś połączone. W porównaniu do krótkich form improwizacji teatralnej, które dotąd widziałam i każda była na inny temat. Pierwszy raz widziałam musical improwizowany, a szczególne wrażenie na mnie zrobił profesjonalny śpiew aktorów i ich humor. ;)

  mo.....@gm...il.com / 22 marca 2016

 • 9,0/ 10

  Było naprawdę świetnie, aktorzy widać bawili się tym, co grali i było bardzo zabawnie. Aczkolwiek forma musicalu nie jest tym, co lubię najbardziej.

  zu.....@....pl / 22 marca 2016

 • 8,0/ 10

  Mam same pozytywne uczucia :) jeden z fajniejszych występów Klubu Komediowego na którym byłam

  kl.....@gm...il.com / 28 marca 2016

Teatr Wielki - Adres i dojazd

Plac Teatralny 1
00-950 Warszawa

Kup bilet