Taśma - zdjęcie Taśma - zdjęcie

Średnia ocena

30 oddanych głosów
49 zainteresowanych osób

8.6 / 10

Taśma

Psychologiczna rozgrywka, pełna zwrotów akcji prowadząca do zaskakującego finału. Zjawiskowa rola Magdaleny Popławskiej, trzymający w napięciu, ale nie pozbawiony dowcipu thiller.

Dwóch przyjaciół z czasów licealnych spotyka się po latach. Jon w aurze sukcesu czeka na premierę swojego debiutanckiego filmu na lokalnym festiwalu. Vince jest drobnym dealerem narkotyków. Z początku niewinna rozmowa zaczyna się przeradzać w odkrywanie mroków przeszłości. Czy Jon skrzywdził w liceum byłą dziewczynę Vince'a? Czy wie, że jest ona obecnie asystentką prokuratora rejonowego w miasteczku, do którego przyjechał ze swoim filmem? Wszystko zmierza w kierunku bolesnej konfrontacji, która okazuje się ukartowanym planem Vince'a.

Czas trwania spektaklu: 80 minut

Realizacja

autor: STEPHEN BELBER

scenografia, kostiumy: WOJCIECH STEFANIAK

reżyseria: MICHAŁ SIEGOCZYŃSKI

muzyka: DAMIAN NEONGENN-LINDNER

Opinie naszych widzów (11)

 • 10.0/ 10

  znakomita gra aktorów

  pr.....@gm...il.com / 17 December 2016

 • 10.0/ 10

  mocny, doskonały, polecam!!

  ba.....@gm...il.com / 25 June 2016

 • 10.0/ 10

  Świetny spektakl. Świetny teatr, świetna atmosfera, świetne miejsce. Polecam!

  Da.....@gm...il.com / 13 May 2016

 • 10.0/ 10

  Świetna atmosfera i gra aktorska...oby tak dalej😊 Pozdrawiam

  wo.....@vb...ka.pl / 19 March 2016

 • 9.0/ 10

  Uwielbiam Pana Sajnuka! Po raz milionów robi robotę!

  mk.....@gm...il.com / 24 April 2017

Teatr WARSawy

Teatr WARSawy jest wyjątkowym miejscem na teatralnej mapie Warszawy - zaczął działać w 1997 roku jako Teatr Konsekwentny. Pierwotną siedzibą teatru była Stara Prochownia, jednak w wyniku rozwiązania umowy teatr zmuszony był do znalezienia nowego miejsca, w którym mógłby działać. Przez jakiś czas była to Hala Dawnej Fabryki Wódek, zaś w 2013 roku miejscem tym stał się budynek znajdujący się na Rynku Nowego Miasta - Teatr WARSawy swoją obecną nazwę zawdzięcza istniejącemu niegdyś w tym miejscu dawnemu Kinu Wars. Nowa siedziba Teatru WARSawy oficjalnie została otwarta 18 maja 2013 roku - pierwszym spektaklem, który został zagrany na deskach Teatru WARSawy był spektakl “Wstydźcie się żyć” Studia Teatralnego.

Dyrektorem artystycznym Teatru WASRawy jest Adam Sajnuk. Teatr WARSawy wpisuje się w koncepcję teatru "miejskiego", który jest blisko ludzi i wsłuchuje się w “bijące serce miasta”, obserwuje otaczającą nas rzeczywistość i zaprasza widza do dialogu. Teatr WARSawy prowadzony jest przez organizację pozarządową. Działalność Teatru WARSawy nie pozostała niezauważona - repertuar Teatru WARSawy i grane w nim spektakle były wielokrotnie doceniane przez krytyków teatralnych i nagradzane w ogólnopolskich festiwalach.

Repertuar, który Teatr WARSawy prezentuje swoim widzom, jest niezwykle różnorodny - na deskach Teatru WARSawy zobaczyć możemy spektakle mające formę kabaretu literackiego, takie jak „Pożar w burdelu”, a także spektakle, które zmuszają nas do refleksji, podejmują tematy ważne i trudne. W Teatrze WARSawy zobaczyć można było do tej pory wiele wspaniałych spektakli, takich jak „Ślad”, „Tato nie wraca”, „Wenus w futrze”, “Wraki” i wiele innych.

Teatr WARSawy nie ma stałej grupy aktorskiej, która byłaby z nim związana, lecz stały zespół osób współpracujący z nim - są to reżyserzy, aktorzy, scenografowie.

Sprzedaż biletów do Teatru WARSawy prowadzona jest przez internet - kupić je można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru, a także w kasie teatru, która czynna jest od wtorku do piątku od godz. 12.30 do godz. 19.00 (lub do rozpoczęcia ostatniego spektaklu) oraz w soboty i niedziele od godz. 14.00 do godz. 19.00 (lub do rozpoczęcia ostatniego spektaklu).

Wejściówki do Teatru WARSawy również można kupić przez internet kilka godzin przed spektaklem za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.

Adres i dojazd

ul. Rynek Nowego Miasta 5/7
00-229 Warszawa

http://www.teatrwarsawy.pl/

Użytkownikom którym spodobał się spektakl, byli również na:

6.0
Średnia ocena
Jestem pod wielkim wrażeniem pomysłu i inscenizacji. Polecam gorąco!
- Iwona

06.05 / 19:00

07.05 / 18:00

7.5
Średnia ocena
Ten spektakl ogląda się prawie jak film: światło, dźwięk, muzyka...
- Andrzej

17.05 / 19:00

18.05 / 19:00

Inne spektakle z tego teatru:

8.9
Średnia ocena
Świetny spektakl! Długo pozostał w mojej głowie. Perfekcyjna gra aktorska.
- Bartłomiej

06.05 / 19:00

Gatunek: Tragikomedia
8.8
Średnia ocena
Najbardziej podobało mi się to jak zmieniają się konwencje. Jak twórcy drwią sobie z Hollywood
- Michał

13.05 / 19:00

14.05 / 19:00

Gatunek: Dramat
9.0
Średnia ocena
Świetny, pełen emocji spektakl. Polecam!
- Marta

07.05 / 19:00

Gatunek: Monodram
Kup bilet