Homar z Biedronki - zdjęcie

Średnia ocena

12 oddanych głosów

7,6 / 10

Homar z Biedronki

W swoim nowym programie "Homar z Biedronki" Rafał Rutkowski sprzedaje patent na żart, który nikogo nie obrazi, interpretuje erotyczne sny oraz współczuje bogatym. Opowiada też o przełomowym odkryciu w kościele, o orkach w teatrze i wielkiej ojczyźnianej wojnie z Facebookiem.

W spektaklu występuje Rafał Rutkowski.

Czas trwania: 50 minut

Opinie naszych widzów (6)

 • 9,0/ 10

  Support powinien rozważyć powrót do kariery w handlu.

  an.....@....pl / 09 marca 2019

 • 9,0/ 10

  Rutkowski w formie

  wi.....@gm...il.com / 07 listopada 2018

 • 9,0/ 10

  Niektóre skecze są powtarzane z innych występów Pana Rafała 😱

  rb.....@....pl / 14 października 2018

 • 8,0/ 10

  To mój debiut stand up(owy)...i nie taki diabeł straszny .... :-) akurat ta forma ma bardzo cienka granicę pomiędzy żenadą, a mistrzowskim wykorzystaniem aparatu mowy....Pana Rafał daje radę :-)

  ka.....@in...ia.pl / 18 lutego 2019

 • 7,0/ 10

  Rafał Rutkowski to jedna z nielicznych osob w teatrze, ktora zawsze mnie bawi najbardziej. Natomiast w stand upie, dla mnie, jest juz slabiej. Wystep dobry, dynamiczny, szukal zlotego srodka i preferencji widowni, natomiast jednak wole i korzystal przede wszystkim z wystepow Pana Rafala z Teatrem Montownia

  ra.....@....pl / 10 grudnia 2018

 • 1,0/ 10

  Komik czasami śmiał się sam ze swoich żartów, często przestarzałych tematycznie. Można śmiać się z polityki czy polityków, ale do tego trzeba mieć talent (polecam SNL na ShowMax). Jestem częstym uczestnikiem stand-upów,, zaś duża część osób na tym wydarzeniu była pierwszy raz, więc komik wyjaśnił tej części, że wszystko, co będzie mówił to żart, że na tym to polega. A w trakcie prowadzenia monologu nawiązywał do rożnych wydarzeń, które przeżył (nie zaskakujących komizmem) i akcentował, co chwilę, że to mówi na poważnie, że to prawda. To w końcu jak?!

  or.....@in...ia.pl / 30 października 2018

Teatr WARSawy - Adres i dojazd

ul. Rynek Nowego Miasta 5/7
00-229 Warszawa

http://www.teatrwarsawy.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.