Dziadek do orzechów - zdjęcie

Średnia ocena

13 oddanych głosów
76 zainteresowanych osób

6,3 / 10

Dziadek do orzechów

Balet "Dziadek do orzechów" w wykonaniu nowego zespołu baletowego Les Ballets de Pologne to wspaniały spektakl dla widzów w każdym wieku.

Niesamowita historia Klary, która w brzydkiej zabawce, tytułowym Dziadku do orzechów dostrzega piękno i obdarza go ogromnym uczuciem. We śnie dziewczynka przeniesiona zostaje do magicznej krainy, gdzie wraz z Dziadkiem do orzechów spotyka ich wiele niespodzianek. Ciepła, poruszająca historia, która udowadnia siłę dziecięcej (i nie tylko) wyobraźni oraz dobra zaprezentowana zostaje zarówno przez profesjonalnych tancerzy jak i amatorów. Choreografii towarzyszy słynna muzyka Piotra Czajkowskiego, piękne kostiumy oraz gra świateł.

Czas trwania: 70 minut

Obsada

Les Ballets de Pologne

Realizacja

Muzyka: Piotr Czajkowski

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Super! Widać było, że ekipa mieszana - jedni super profesjonaloni, inni słabiej z synchronizacją, ale właśnie tego potrzebował, męczący w wersji oryginalnej, Dziadek do Orzechów! Polecam każdemu - małemu i dużemu, amatorowi czy koneserowi - warto! Tym bardziej by wspierać inicjatywę Natalii Żuk.

  sz.....@gm...il.com / 15 grudnia 2015

 • 9,0/ 10

  W spektaklu brakowało trochę dekoracji, jednak chociażby dobre tło za tancerzami potrafi wiele wnieść. Jednak każdy brak był rekompensowany przez zaangażowanie obsady. Włożyli w to przedstawienie tyle serca, że nie sposób było się nie zachwycić!

  ur.....@....pl / 17 grudnia 2015

 • 5,0/ 10

  Pierwszy akt dobrze przygotowany dla dzieci. Czytelna opowieść. Drugi akt nie nawiązuje do opowiadanej historii. Brakuje sceny łączącej.

  el.....@an...dy.com.pl / 08 lutego 2016

Teatr WARSawy - Adres i dojazd

ul. Rynek Nowego Miasta 5/7
00-229 Warszawa

http://www.teatrwarsawy.pl/

Kup bilet