Duszpasterz Hipsterów i Zryte banie - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów

8,0 / 10

Duszpasterz Hipsterów i Zryte banie

Ukochani hipsterzy, od wielu lat jestem księdzem - najpierw w małych miasteczkach takich jak Słoikowo, gdzie widziałem ofiary transformacji – potem w Warszawie, gdzie zostałem proboszczem Świątyni Opatrzności Bożej, do której nie chodzicie, bo po co. Jestem taki jak wy – nie wiem w co wierzyć, komu zaufać, na kogo głosować. Dlatego podjąłem decyzję. Po namowach parafian: aktywistów, kiboli i celebrytów zdecydowałem się wystartować w wyborach na prezydenta Warszawy. Jako kandydat lewicy konserwatywnej chcę przełamać fałszywe podziały na prawicę i lewicę, bulwary i chaszcze, ołtarz i tron! Ruszam w miasto z koncertokazaniami, aby sprawdzić w co wierzy Warszawa? Czy uda się zjednoczyć Polskę? Czy stolica jest gotowa na prezydenta – księdza?

Po przyjętej entuzjastycznie pierwszej części przygód kościelnego Indiany Jones – „Duszpasterz hipsterów i księża wyklęci” – ksiądz Marek powraca by walczyć o duszę Warszawy! Zapraszamy do Teatru Warsawy na inaugurację kampanii wyborczej czarnego konia wyborów samorządowych, katocelebrytę i egzorcystę miasta, który wystąpi na scenie z muzycznym odkryciem sezonu – katometalową grupą „Zryte banie”!

Odlotowe kazania! Efektowne nawrócenia! Mrożące krew w żyłach egzorcyzmy i spotkania z demonami współczesnej Warszawy oraz kultowe katosongi „Zrytych bań” – „Szatan na Helu”, „Tyson powstańcem”, czy „Kle

Na scenie występuje Andrzej Konopka jako Duszpasterz Hipsterów, Bolo Jezierski jako Zryta bania, Marcin Wippich jako Zryta bania, Wiktor Stokowski jako Zryta bania.

Czas trwania: 75 minut

Obsada

Andrzej Konopka - zdjęcie

Andrzej Konopka
Duszpasterz Hipsterów

Bolo Jezierski
Zryta bania

Marcin Wippich
Zryta bania

Wiktor Stokowski
Zryta bania

Realizacja

Współpraca kostiumowa i scenograficzna: Joanna Kotowicz

Muzyka: Wiktor Stokowski

Scenariusz i reżyseria: Michał Walczak

Video: Mikołaj Górecki

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Świetne teksty, czujne, inteligentne, aktualne. Andrzej Konopka - rewelacja!

  ja.....@gm...il.com / 09 listopada 2018

 • 9,0/ 10

  Trochę zastrzeżeń do strony technicznej. Chodzi o słabą jakość nagłośnienia. Nie wszystkie teksty śpiewane były w 100 % słyszalne. Teksty mówione i aktorstwo super

  kr.....@kc...al.pl / 23 września 2018

 • 6,0/ 10

  O pół godziny za długi i przez to nudnawy w końcówce.

  bo.....@tl...en.pl / 23 września 2018

 • 3,0/ 10

  Niewłaściwe nagłośnienie ! Sedno spektaklu w słowach,momentami niezrozumiałe ,zagłuszone,giną.

  go.....@....pl / 08 listopada 2018

Teatr WARSawy - Adres i dojazd

ul. Rynek Nowego Miasta 5/7
00-229 Warszawa

http://www.teatrwarsawy.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.