Średnia ocena

6 oddanych głosów

8.0 / 10

"Cztery dychy": Rafał Rutkowski Stand-up Comedy

W lutym Rafał Rutkowski w ramach cyklu stand-up comedy zaprezentuje program „Cztery dychy”. Opowie w nim o oznakach starzenia, o szwedzkiej żonie oraz o kuchni molekularnej. Dowiecie się też o sposobach na poprawienie pamięci, o fascynacji dewiacjami i lęku przed lataniem. Zapraszamy!

Gwarantujemy mnóstwo nieocenzurowanego śmiechu!

Program TYLKO DLA DOROSŁYCH

Czas trwania: 50 minut

Realizacja

Teksty: Rafał Rutkowski

Opinie naszych widzów (3)

 • 10.0/ 10

  Spektakl był rewelacyjny. Rozbawiłem się do łez

  ko.....@gm...il.com / 19 February 2018

 • 7.0/ 10

  50 minut przyzwoitej rozrywki dla lubiących taką formę zabawy. Rafał wciąż w dobrej kondycji.

  ph.....@gm...il.com / 08 April 2018

 • 4.0/ 10

  Polecam.

  al.....@gm...il.com / 01 March 2018

Teatr WARSawy

Teatr WARSawy jest wyjątkowym miejscem na teatralnej mapie Warszawy - zaczął działać w 1997 roku jako Teatr Konsekwentny. Pierwotną siedzibą teatru była Stara Prochownia, jednak w wyniku rozwiązania umowy teatr zmuszony był do znalezienia nowego miejsca, w którym mógłby działać. Przez jakiś czas była to Hala Dawnej Fabryki Wódek, zaś w 2013 roku miejscem tym stał się budynek znajdujący się na Rynku Nowego Miasta - Teatr WARSawy swoją obecną nazwę zawdzięcza istniejącemu niegdyś w tym miejscu dawnemu Kinu Wars. Nowa siedziba Teatru WARSawy oficjalnie została otwarta 18 maja 2013 roku - pierwszym spektaklem, który został zagrany na deskach Teatru WARSawy był spektakl “Wstydźcie się żyć” Studia Teatralnego.

Dyrektorem artystycznym Teatru WASRawy jest Adam Sajnuk. Teatr WARSawy wpisuje się w koncepcję teatru "miejskiego", który jest blisko ludzi i wsłuchuje się w “bijące serce miasta”, obserwuje otaczającą nas rzeczywistość i zaprasza widza do dialogu. Teatr WARSawy prowadzony jest przez organizację pozarządową. Działalność Teatru WARSawy nie pozostała niezauważona - repertuar Teatru WARSawy i grane w nim spektakle były wielokrotnie doceniane przez krytyków teatralnych i nagradzane w ogólnopolskich festiwalach.

Repertuar, który Teatr WARSawy prezentuje swoim widzom, jest niezwykle różnorodny - na deskach Teatru WARSawy zobaczyć możemy spektakle mające formę kabaretu literackiego, takie jak „Pożar w burdelu”, a także spektakle, które zmuszają nas do refleksji, podejmują tematy ważne i trudne. W Teatrze WARSawy zobaczyć można było do tej pory wiele wspaniałych spektakli, takich jak „Ślad”, „Tato nie wraca”, „Wenus w futrze”, “Wraki” i wiele innych.

Teatr WARSawy nie ma stałej grupy aktorskiej, która byłaby z nim związana, lecz stały zespół osób współpracujący z nim - są to reżyserzy, aktorzy, scenografowie.

Sprzedaż biletów do Teatru WARSawy prowadzona jest przez internet - kupić je można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru, a także w kasie teatru, która czynna jest od wtorku do piątku od godz. 12.30 do godz. 19.00 (lub do rozpoczęcia ostatniego spektaklu) oraz w soboty i niedziele od godz. 14.00 do godz. 19.00 (lub do rozpoczęcia ostatniego spektaklu).

Wejściówki do Teatru WARSawy również można kupić przez internet kilka godzin przed spektaklem za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.

Adres i dojazd

ul. Rynek Nowego Miasta 5/7
00-229 Warszawa

http://www.teatrwarsawy.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.6
Średnia ocena
Artur Andrus jest absolutnie genialny i mistrzowsko inteligentny!
- Malina

25.09 / 19:00

26.09 / 19:00

Gatunek: Kabaret

Inne wydarzenia w tej instytucji:

-,-
Średnia ocena

31.07 / 20:00

01.08 / 20:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Koncert
9.8
Średnia ocena

24.08 / 20:00

25.08 / 20:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Dramat
Kup bilet