„Brak scenariusza na ośmiu aktorów” - teatr improwizowany pod dowództwem Klubu Komediowego - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

8,7 / 10

„Brak scenariusza na ośmiu aktorów” - teatr improwizowany pod dowództwem Klubu Komediowego

TEATR WARSawy

Społeczna Scena Debiutów

Na dużej scenie Teatru WARSawy staną młodzi twórcy zaangażowani do projektu „Brak scenariusza na ośmiu aktorów”. Staną w jednym szeregu z ojcami założycielami Klubu Komediowego i doświadczonymi jego członkami - którzy mówią, że są wyjadaczami sceny impro. Szykuje się zatem walka i wielka improwizacja, bo scenariusza dla ósemki aktorów zabrakło. Zwyczajnie zabrakło pieniędzy, gdyż ciężkie czasy nastały. Niemniej nikt się nie poddaje. Wieczór komedii improwizowanej złoży się zatem na żywo - na oczach widowni Teatru WARSawy. To ona zadecyduje o historii scenariusza.

Opiekę artystyczną sprawuje siedem wspaniałych osobistości, choć nie oznacza to, że jeden z aktorów został pominięty. Zatem pod ich czujnym okiem debiutantami zajmują się:

• Michał Sufin - ojciec Klubu Komediowego, a ponadto improwizator. Pisarz, scenarzysta, jeden z założycieli Klancyka, czyli pierwszego teatru improwizowanego w Polsce.

• Bartosz Młynarski – członek Klancyka i znany jako bosman impro. Na morzu podobno przeżył już wszystko, a teraz siedzi w kącie zajazdu nad trzecią butlą rumu.

• Karolina Norkiewicz – dziewczyna z USA, która często opowiada o spektaklach komediowych po angielsku, inspirowanych najnowszymi tłumaczeniami wierszy najwybitniejszych polskich poetów.

• Kinga Kosik-Burzyńska – prowadzi świetne i niezawodne wycieczki osobiste. Oczywiście aktorka, improwizatorka, parodystka, a ostatnio również konferansjerka.

• Mateusz Lewandowski - improwizował już pierwsze randki i chętnie podzieli się z debiutantami z konsekwencjami jakie mogły z nich wyniknąć.

• Bartłomiej Magdziarz - w serialu „Ranczo” wcielił się w postać Łukasza - reżysera teatralnego. Tym razem odpowiednio wyszkoli ośmiu śmiałków, którzy staną na scenie Teatru WARSawy.

• Weronika Nockowska - aktorka i improwizatorka, która chórem mówi, że w odwadze i bezwstydzie leżą konfitury.

Obsada

Lucyna Nowowiejska-Hada

Aleksandra Lechocińska

Michalina Chłodzińska

Waleria Gorobets

Kamila Najduk

Daniel Zawada

Michał Tokarski

Karol Biskup

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Zabawne i imponujące :)

    to.....@gm...il.com / 04 października 2020

  • 7,0/ 10

    Brakowało mi wszystkich aktorów z Klubu Komediowego. Trzy to zdecydowanie za mało na tak dużą scenę.

    ko.....@gm...il.com / 05 października 2020

Teatr WARSawy - Adres i dojazd

ul. Rynek Nowego Miasta 5/7
00-229 Warszawa

http://www.teatrwarsawy.pl/

Kup bilet