Akompaniator - zdjęcie Akompaniator - zdjęcie Akompaniator - zdjęcie

Średnia ocena

31 oddanych głosów

9,1 / 10

Akompaniator

Akompaniator w reżyserii Adama Sajnuka to opowieść o miłosnej obsesji, która wraz z rozwojem akcji przeobraża się z początkowo lekkiej opowiastki obyczajowej w thriller psychologiczny.

Bohaterów sztuki jest dwoje: śpiewaczka operowa i jej akompaniator, równolatek. Pianista akompaniuje śpiewaczce od trzydziestu lat i kocha się w niej beznadziejnie, nigdy jednak nie odezwał się do niej ani słowem. Po trzydziestu latach, na próbie, postanawia wreszcie przemówić i wyznać swoje uczucie - oczywiście w najmniej odpowiednim momencie.

I to jest początek scenicznego studium szaleństwa, do jakiego może doprowadzić życie w ułudzie żywiące się jedynie wyobraźnią.

Producentem spektaklu jest Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu. Spektakl zostanie wystawiony w ramach projektu Teatr Mazowiecki Sieć.

Czas trwania: 95 minut

Realizacja

Scenariusz: Anna Burzyńska

Reżyseria: Adam Sajnuk

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Kostiumy: Katarzyna Adamczyk

Opinie naszych widzów (13)

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl, czasem zaskakujący. Obsada znakomita. Przyjechaliśmy z Marek, ale sztuka wynagrodziła wszystko. Wiesława

  wi.....@....pl / 02 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Bardzo mi się spektakl podobał i proszę o więcej

  zd.....@ga...ta.pl / 31 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  PIOTR POLK REWELACYJNY

  el.....@on...et.pl / 25 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Rewelacja! Gorąco polecam. Świetna gra, super pomysł

  mu.....@....pl / 21 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  spektakl bardzo mi się podobał pomimo gry dwóch aktorów scena była cały czas zajęta Piotr Polk niesamowity pani Edyta niezrównana myślę ze przedstawienie na dlugo zostanie mi w pamięci

  ge.....@....pl / 21 stycznia 2019

Teatr WARSawy

Teatr WARSawy jest wyjątkowym miejscem na teatralnej mapie Warszawy - zaczął działać w 1997 roku jako Teatr Konsekwentny. Pierwotną siedzibą teatru była Stara Prochownia, jednak w wyniku rozwiązania umowy teatr zmuszony był do znalezienia nowego miejsca, w którym mógłby działać. Przez jakiś czas była to Hala Dawnej Fabryki Wódek, zaś w 2013 roku miejscem tym stał się budynek znajdujący się na Rynku Nowego Miasta - Teatr WARSawy swoją obecną nazwę zawdzięcza istniejącemu niegdyś w tym miejscu dawnemu Kinu Wars. Nowa siedziba Teatru WARSawy oficjalnie została otwarta 18 maja 2013 roku - pierwszym spektaklem, który został zagrany na deskach Teatru WARSawy był spektakl “Wstydźcie się żyć” Studia Teatralnego.

Dyrektorem artystycznym Teatru WASRawy jest Adam Sajnuk. Teatr WARSawy wpisuje się w koncepcję teatru "miejskiego", który jest blisko ludzi i wsłuchuje się w “bijące serce miasta”, obserwuje otaczającą nas rzeczywistość i zaprasza widza do dialogu. Teatr WARSawy prowadzony jest przez organizację pozarządową. Działalność Teatru WARSawy nie pozostała niezauważona - repertuar Teatru WARSawy i grane w nim spektakle były wielokrotnie doceniane przez krytyków teatralnych i nagradzane w ogólnopolskich festiwalach.

Repertuar, który Teatr WARSawy prezentuje swoim widzom, jest niezwykle różnorodny - na deskach Teatru WARSawy zobaczyć możemy spektakle mające formę kabaretu literackiego, takie jak „Pożar w burdelu”, a także spektakle, które zmuszają nas do refleksji, podejmują tematy ważne i trudne. W Teatrze WARSawy zobaczyć można było do tej pory wiele wspaniałych spektakli, takich jak „Ślad”, „Tato nie wraca”, „Wenus w futrze”, “Wraki” i wiele innych.

Teatr WARSawy nie ma stałej grupy aktorskiej, która byłaby z nim związana, lecz stały zespół osób współpracujący z nim - są to reżyserzy, aktorzy, scenografowie.

Sprzedaż biletów do Teatru WARSawy prowadzona jest przez internet - kupić je można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru, a także w kasie teatru, która czynna jest od wtorku do piątku od godz. 12.30 do godz. 19.00 (lub do rozpoczęcia ostatniego spektaklu) oraz w soboty i niedziele od godz. 14.00 do godz. 19.00 (lub do rozpoczęcia ostatniego spektaklu).

Wejściówki do Teatru WARSawy również można kupić przez internet kilka godzin przed spektaklem za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.

Adres i dojazd

ul. Rynek Nowego Miasta 5/7
00-229 Warszawa

http://www.teatrwarsawy.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,8
Średnia ocena
Ukłony w stronę pana Mariusza Drężka, który wspaniale sprostał emocjonalnie wymagającej roli
- Agnieszka

08.06 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Dramat
8,7
Średnia ocena
Rewelacyjny Gonzalo, bardzo dobry Minister, świetny cały zespół
- Anna

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Dramat

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9,4
Średnia ocena
Świetny, pełen emocji spektakl. Polecam!
- Marta

30.05 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Monodram
10,0
Średnia ocena

29.05 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Monodram
8,3
Średnia ocena
Wspaniała gra aktorów, klimatyczny teatr, rewelacja!
- Paweł

Dziś / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.