Szczekające psy - zdjęcie Szczekające psy - zdjęcie Szczekające psy - zdjęcie Szczekające psy - zdjęcie

Średnia ocena

46 oddanych głosów
7 zainteresowanych osób

7,8 / 10

Szczekające psy

Premiera sztuki, która zdobyła międzynarodowe uznanie. "Dogs Barking" Richarda Zajdlic’a po raz pierwszy w Polsce.

Portret wielkomiejskich karierowiczów umiejscowiony w latach ’90 w Londynie, w niczym nie odbiega od dzisiejszego krajobrazu Warszawy. Akcja rozgrywa się w mieszkaniu 30-letniej Alex, ktora próbuje rozwiązać sprawy mieszkaniowe ze swoim byłym partnerem - Niel’em. Emocjonalna przemoc, którą bohaterzy zaczynają wobec siebie stosować eskaluje. Autor bierze pod lupę relację romantyczną, siostrzaną i przyjacielską, doprowadzając swoich bohaterów do wściekłości na miarę tytułowych psów. Spektakl dla widzów dorosłych.

W spektaklu występuje Ewa Ostrowska-Kunert jako Alex, Maria Patykiewicz jako Vicky, Marek Hucz jako Niel, Robert Martyniak jako Ray.

Realizacja

Autor: Richard Zajdlic

Opieka artystyczna: Tomasz Gawron

Opinie naszych widzów (17)

 • 10,0/ 10

  Świetna gra aktorska, poruszająca tematyka dobrze oddająca współczesne realia. Spektakl wciągający, czas upływa niepostrzeżenie GRAAATULACJE Warunki lokalowe trudne zarówno dla aktorów jak i widzów

  ja.....@....pl / 29 grudnia 2016

 • 10,0/ 10

  świetna gra aktorska, bardzo emocjonalny przekaz, polecam znajomym

  an.....@....pl / 11 grudnia 2016

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobry spektakl, obejrzałam z prawdziwą przyjemnością, mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję to powtórzyć.

  na.....@gm...il.com / 04 września 2016

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjna, naturalna gra aktorska. Ilość emocji buzujących w człowieku po spektaklu jest przytłaczająca. Pozwala zastanowić się nad własnym życiem.

  ka.....@gm...il.com / 01 lipca 2016

 • 10,0/ 10

  Spektakl bardzo mi się podobał a gra aktorska na najwyższym poziomie. Wielkie brawo dla twórców widowiska. Gorąco wszystkim polecam.

  kr.....@....pl / 29 czerwca 2016

 • 10,0/ 10

  Spektakl był wyśmienity i fascynujący uczył i bawił jednocześnie jest tak jakby z życia wzięty. Nie żałował bym pójść jeszcze raz na niego :)

  ju.....@....pl / 29 czerwca 2016

 • 10,0/ 10

  Spektakl o poruszających problemach związków międzyludzkich, trzymający w napięciu, świetnie zagrany, z nastrojową muzyką. Oby wszedł na stałe do repertuaru. Anna.

  su.....@gm...il.com / 29 czerwca 2016

 • 10,0/ 10

  Super spektakl. Grupa aktorów zgrana i świetnie się bawiłam. Zrobiłam nawet selfie. Sztuka porusza aktualne tematy, życiowy dramat młodych ludzi. REWELACJA. Były też momenty humorystyczne. Ale to taki czarny humor.

  ko.....@gm...il.com / 29 czerwca 2016

 • 9,0/ 10

  Niesamowity, poruszający spektakl, fenomenalna rola Marka Hucza!

  an.....@gm...il.com / 29 czerwca 2016

 • 8,0/ 10

  Bardzo fajny spektakl ze świetną końcówką. Polecam.

  Wa.....@gm...il.com / 05 września 2016

 • 8,0/ 10

  Mocna rzecz o związkach damsko-męskich w świecie egoizmu i prymatu przyjemności. Neil - przystojny i bezczelny, my kobiety lubimy takich. Najpierw go lubisz i mu kibicujesz, ale z czasem zaczynasz się go bać, aż do sceny finałowej, w której nienawidzisz skurwiela. Siostra głównej bohaterki - fenomenalna - zimna, znudzona życiem, niedojrzała, świetnie zagrana. Plama, kolega głównego bohatera - poczciwa ofiara losu. Kto z nas nie zna kogoś takiego? No i Alex - główna postać dramatu, bo to na prawdę jest dramat. Trudno się z nią nie utożsamić mając za sobą kilka nieudanych związków. I te nocne rozmowy z "ex-ami", w których złość miesza się z nadzieją i uległością, chyba uniwersalne doświadczenie kobiet w naszych czasach. Postać zgrana bardzo dojrzale - widać pełne spektrum emocji od cynicznego chłodu po przesłodzona naiwność. Takie jesteśmy, takie bywamy. Morał? Życie bez odniesienia do trwałych wartości, gdy uwierzymy, że to my jesteśmy bogami, rujnuje życie nam i zostawia zgliszcza wokół.

  do.....@gm...il.com / 01 lipca 2016

 • 7,0/ 10

  Spektakl grany sprawnie i z zaangażowaniem. O życiu ;) Bardzo dobra rola Ewy Kunert, dobre role Marii Patykiewicz i Roberta Martyniaka, zupełnie nieprzekonujący Marek Hucz, który w dodatku mówi niewyraźnie (siedziałem w pierwszym rzędzie i miałem problemy ze zrozumieniem. Mam wrażenie, że "metoda" (Meisnera) przeważyła trochę nad reżyserią. W sali Teatru Trzyrzecze jest bardzo zimno. Praktycznie przez cały spektakl trzeba siedzieć w kurtce (przy temp. na zewnątrz około 0 st. C), niestety wpływa to na odbiór spektaklu, któremu raczej sprzyjałaby nieco cieplejsza i bardziej komfortowa sytuacja widzów.

  ba.....@....pl / 23 stycznia 2017

 • 6,0/ 10

  Spektakl był wulgarny, kontrowersyjny, były momenty zabawne i drastyczne. Zimno na sali niestety sprawiało, że nie można było się skupić, a aktorzy czasem mieli słabą dykcję+echo na sali, ale sztukę będę miło wspominać.

  zu.....@....pl / 23 stycznia 2017

 • 5,0/ 10

  Ocena jest średnią opinii mojej i mojego męża ( ja 6. On 4). Koniec historii jest na tyle mocny, że daje do myślenia. Wcześniejsze wydarzenia nie do końca były przekonywujące z wyjątkiem siostrzanej rozmowy, nie trzyma w napięciu

  ew.....@so...ka.pl / 22 stycznia 2017

 • 4,0/ 10

  Sztuka była słaba. Telenowela z kilkoma dramatycznymi chwilami. Kilka wątków, ale żaden nie rozwinięty. Nienajlepsza gra aktorek . Cudowne miejsce i atmosfera, młodzi aktorzy. Aż prosi się o wystawienie autorskiej, odważnej sztuki, poruszającej ciekawsze tematy, niż upadek człowieka przez pazerność i lenistwo. To większość z nas ogląda na co dzień.

  ja.....@gr...3d.com / 19 grudnia 2016

 • 4,0/ 10

  Treść jak w serialach telewizyjnych.,,Porzuci ja ale wrocil,, Gra aktorów nie podniosła poziomu spektaklu Fatalne naglosnienie

  sm.....@gm...il.com / 05 września 2016

 • 2,0/ 10

  Bardzo słaby! Temat ciekawy, ale... brak nagłośnienia (!) co przy słabej dykcji odbiło się fatalnie na odbiorze przez widzów, no i amatorsko zagrany. Jednym słowem "aktorzy" jeszcze sporo muszą się nauczyć. Jak na szkolne przedstawienie, to nie tak źle, ale jak oglądam w sali gimnastycznej, w szkole i za darmo. Ale jak idę do teatru i płacę za wejście, to oczekuję czegoś więcej.

  js.....@....pl / 05 września 2016

Teatr TrzyRzecze - Adres i dojazd

ul. Suzina 6 (budynek Kina Tęcza)
01-586 Warszawa

http://www.trzyrzecze.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.