Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Jeśli chcesz wybrać repertuar danego teatru w filtrach, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  3. Wybierz zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar.
  4. Możesz również zawęzić wybór do wydarzeń z danego gatunku np. komedie albo do biletów w wybranej cenie np. do 40 zł.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatr Warszawa

Teatr TrzyRzecze

ul. Suzina 6 (budynek Kina Tęcza)
01-586 Warszawa

Teatr TrzyRzecze powstał w 2010 roku w Białymstoku. Jego pierwszą siedzibą był przedwojenny żydowski dom znajdujący się przy ul. Młynowej 19 w Białymstoku.

Obecnie siedzibą Teatru TrzyRzecze jest budynek dawnego Kina Tęcza znajdujący się na warszawskim Żoliborzu przy ul. Suzina 6.
Teatr TrzyRZecze założony został przez Rafała Gawła oraz Konrada Dulkowskiego. Teatr TrzyRzecze to teatr całkowicie niezależny, ale zarazem profesjonalny.

Nazwa Teatru TrzyRzecze nie jest przypadkowa - nosi ją również miejscowość znajdująca się między Suwałkami a Białymstokiem, z której wypływają trzy strumienie wpadające do rzeki Biebrzy, zaś w Białymstoku, który był pierwotną siedzibą teatru, dominują trzy różne narodowości - polska, żydowska i białoruska.

Teatr TrzyRzecze to typowy niezależny teatr dramatyczny. Spektakle znajdujące się w repertuarze Teatru TrzyRzecze oparte są przede wszystkim na współczesnej dramaturgii. Teatr TrzyRzecze w swoich spektaklach porusza ważne, współczesne tematy i problemy. Teatr TrzyRzecze niejednokrotnie organizował różnego rodzaju warsztaty artystyczne m. in. kurs dramatopisarski oraz kurs dramaturgiczny dla młodzieży i różnego rodzaju akcje społeczne m. in, akcję „Zamaluj zło”, która miała na celu oczyścić mury Białegostoku z tekstów będących mową nienawiści.

Bilety do Teatru TrzyRzecze kupić można przez internet za pomocą strony internetowej teatru www.trzyrzecze.pl. Wejściówki do Teatru TrzyRzecze kupić można za pośrednictwem portalu www.eWesjciowki.pl kilka godzin przed spektaklem lub w kasie teatru na 15 minut przed spektaklem.

Repertuar Teatr TrzyRzecze w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.