Syrena Music - Pablopavo - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos
9 zainteresowanych osób

8,0 / 10

Syrena Music - Pablopavo

Pablopavo urodził się w marcu '78 roku. W roku '93 założył z kolegami pierwszy zespół. Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również Zjednoczenie (istniejący do dziś) i Ba-Lan Soundsystem.

W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany "Telehon". Płyta zebrała kilkanaście niezłych recenzji i, co ważniejsze, sporo słuchaczy.

W 2011 roku ukazuje się drugi album Pablopavo i Ludzików - "10 piosenek". W tym samym roku pojawił się też album "Głodne kawałki" nagrany w duecie z producentem Praczasem.

W styczniu 2014 roku miała miejsce premiera trzeciej płyty Pablopavo - POLOR. Poprzedziło ją ukazanie się dwóch singli. "Koty" zaprezentowane zostały nietypowo - bo jako związana z piosenką gra typu arcade. "Dancingowa Piosenka Miłosna" zaś, zyskała uznanie słuchaczy wielu stacji radiowych, zajmując między innymi wysokie (bo czwarte) miejsce na prestiżowej Liście Przebojów Trójki. Trzecim singlem promującym POLOR był "Mikołaj".

W drugiej połowie 2014 roku, Pablopavo wydał również album solowy - zdecydowanie bardziej surowy w brzmieniu i mocno akustyczny. Płyta TYLKO - podobnie jak POLOR - spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem recenzentów oraz słuchaczy radiowych. Po raz kolejny na listach ogólnopolskich stacji zagościły single promujące to wydawnictwo: "Sobota" i "Carlos".

Uwieńczeniem wyjątkowo intensywnego twórczo roku 2014, było przyznanie Pablopavo Paszportu Polityki w kategorii "Muzyka Popularna".

Pablopavo pojawił się gościnnie na mniej więcej pięćdziesięciu krążkach innych wykonawców. Nominowany był do różnych ważnych nagród i czasem je dostawał. A czasem nie. Pablopavo raczej Cię lubi i zaprasza na wszelkie możliwe koncerty z jego udziałem.

Obsada

Paweł “Pablopavo” Sołtys - głos

Anna Iwanek - głos

Rafał „Praczas” Kołaciński - elektronika

Patryk Kraśniewski - klawisze

Emilia „VJ Emiko” Gumańska - realizacja projekcji

Realizacja

Paweł “Pablopavo” Sołtys - głos

Anna Iwanek - głos

Rafał „Praczas” Kołaciński - elektronika

Patryk Kraśniewski - klawisze

Emilia „VJ Emiko” Gumańska - realizacja projekcji

Teatr Syrena - Adres i dojazd

http://teatrsyrena.pl/

Kup bilet