Syrena Music - Cafe Brasil - zdjęcie

Syrena Music - Cafe Brasil

Porywający spektakl muzyczny Magdy Navarrete z zespołem "Noche de boleros" - gorące, namiętne bolera, żywiołowe flamenco i zaskakujące brazylijskie akcenty, a wszystko to zagrane przez czołówkę muzyków w Polsce. Gość specjalny Leo Vilhena z Brazylii.

Po ogromnym sukcesie spektaklu "Cafe Bolero Night" w Teatrze Syrena – artystka z zespołem "Noche de boleros" zaprezentują nowy program artystki. Będzie to muzyczny koktajl stylistyk muzycznych, jak i języków jakich używa Magda w swoich piosenkach, a także oryginalnego instrumentarium. Widzowie będą mogli posłuchać klasyków - kubańskich, portorykańskich boler i brazylijskiej bossanovy, ale także być świadkami niezwykłej fuzji tańca flamenco i autorskich piosenek Magdy. Wokalistka od lat już zgrabnie żongluje stylami muzycznymi, a ten spektakl to tylko kolejne potwierdzenie, że robi to z największą klasą i smakiem. Chodź zestaw wydaje się dość eklektyczny - Magda Navarrete i jej muzycy pokazują nową, ciekawą i porywającą "twarz" muzyki latynoskiej, a wszystko to w teatralnej scenerii i atmosferze.

Tu artyści zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o jednej - kawiarnianej scenie ze spektaklu, w której obiecują porwać na chwilę widzów do samego Rio de Janeiro.

Czas trwania: 90 minut

Obsada

Vocal, taniec, instrumenty perkusyjne: Magda Navarrete

Cavaquinho

Leo Vilhena

Realizacja

Autor: Magda Navarrete

Teatr Syrena - Adres i dojazd

http://teatrsyrena.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet