Requiem w Syrenie – Rafał Gorzycki - zdjęcie Requiem w Syrenie – Rafał Gorzycki - zdjęcie Requiem w Syrenie – Rafał Gorzycki - zdjęcie

Requiem w Syrenie – Rafał Gorzycki

SYRIUSZ to niesamowity, wyjątkowo intymny, solowy projekt założyciela Sing Sing Penelope, czy Ecstasy Project. Rafał Gorzycki gra tu nie tylko na swym wiodącym instrumencie - perkusji, ale przede wszystkim, na fortepianie, wibrafonie i organach.

Jednak SYRIUSZ to nie tylko nieziemska muzyka. Tym razem koncerty Rafała są wielowymiarowymi spektaklami - słuchowiskami. Artysta prezentuje tu poezję współczesną mieszkającego w Niemczech poety i malarza – Krzysztofa Grusego. O warstwę wizualną i flmową SYRIUSZA zadbał jeden z najlepszych dokumentalistów ze szkoły Mistrzowskiej Andrzeja Wajdy – Marcin Sauter.

Najnowsza płyta SYRIUSZA ukazała się nakładem renomowanego warszawskiego wydawnictwa Requiem Records. Najnowszy album Gorzyckiego to olbrzymia dawka kontemplacji, spokoju, tajemnicy, oszczędnej formy i głębi brzmienia... Prawdziwa synteza sztuk.

Rafał Gorzycki - perkusista, pianista, lider i kompozytor. Zaliczany do najważniejszych, najbardziej

twórczych kompozytorów, perkusistów i muzyków jazzowych - w Polsce i Europie. Jest typem artysty niezwykle płodnego - dotąd nagrał 22 autorskich albumów. Współtworzone przez Gorzyckiego zespoły, min.: Sing Sing Penelope, Ecstasy Project i Dziki Jazz przyczyniły się do zmiany pokoleniowej w polskim jazzie – okrzyknięto je muzycznymi odkryciami ostatniej dekady.

Obsada

Rafał Gorzycki

Realizacja

Autor: Rafał Gorzycki

Teatr Syrena - Adres i dojazd

http://teatrsyrena.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.