Naga Prawda o Klasyce - Waldemar Malicki - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy
20 zainteresowanych osób

7,5 / 10

Naga Prawda o Klasyce - Waldemar Malicki

Jeden z najlepszych polskich pianistów w dowcipnym koncercie pełnym wariacji znanych i lubianych przebojów muzyki poważnej.

Muzyka klasyczna jest emocjonalna, piękna, wzruszająca i… bardzo sexy. Bach, Beethoven, Brahms, Bizet oraz kompozytorzy, których nazwiska zaczynają się na inne litery alfabetu tworzyli namiętne, gorące i dowcipne dzieła najczęściej w otoczeniu pięknych kobiet. To one były ich inspiracją i pasją, chociaż nie obowiązywały parytety, a i związki partnerskie nie były tak modne.

"Naga Prawda o Klasyce" - w sposób znany wielbicielom talentu Waldemara Malickiego i jego przyjaciół na nowo definiuje pojęcie klasyki.

Może za dowcipnie, może za cynicznie, może za odważnie, ale na pewno półtorej godziny spędzone w Teatrze na tym spektaklu widzowie zapamiętają na długo.

Waldemar Malicki fortepian, Anita Rywalska sopran, Marcin Pomykała tenor i zjawiskowa Małgosia Krzyżanowicz to artyści z którymi warto się spotkać. Na widowni, a potem w kulisach.

Bo wieczór w teatrze składa się z dwóch części. Tej oficjalnej - spektaklu i tej mniej oficjalnej - kiedy można się spotkać z artystami w foyer, porozmawiać i wymienić opiniami.

Czas trwania: 120 minut

Obsada

Fortepian: Waldemar Malicki

Sopran: Anita Rywalska

Tenor: Marcin Pomykała

Wiolonczela: Małgorzata Krzyżanowicz

Realizacja

Autor: Jacek Kęcik

Reżyseria: Jacek Kęcik

Teatr Syrena - Adres i dojazd

http://teatrsyrena.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.