Koncert musicalowy Weroniki Bochat-Piotrowskiej - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

6,5 / 10

Koncert musicalowy Weroniki Bochat-Piotrowskiej

Jesteście spragnieni muzycznych wrażeń po okresie lockdownowej posuchy? Tęsknicie do teatru i musicalu na żywo? Teatr Syrena od września zaprasza ponownie. Sezon 2020/2021 zainaugurujemy koncertem musicalowym Weroniki Bochat-Piotrowskiej. Jego internetową premierę w czerwcu zobaczyło 3,5 tysiąca osób. Teraz zapraszamy na pełną, sceniczną wersję wydarzenia.

Tytułowa Vaiana w polskim dubbingu Disneyowskiego przeboju. Wednesday w „Rodzinie Addamsów” i Natalie w „Next to Normal” w Teatrze Syrena. W Teatrze Roma błyszczała jako Cathy w musicalu „Pięć ostatnich lat”. Właśnie kończy warszawską Akademię Teatralną na kierunku aktorstwo teatru muzycznego. Ma wspaniały głos i magnetyzującą osobowość sceniczną. Przejmująco gra role o wysokim ładunku emocjonalnym, ale też świetnie odnajduje się w repertuarze komediowym. Weronika Bochat-Piotrowska – wschodząca gwiazda polskiego musicalu.

W ramach jej koncertu w Teatrze Syrena usłyszymy przeboje musicali, w których występuje na scenach polskich teatrów, oraz kilka premierowych: od „Being Alive” Stephena Sondheima (po raz pierwszy po polsku) po „Przepiękny dźwięk” ze świeżutkiego hitu Broadwayu, musicalowej wersji filmu Tima Burtona „Beetlejuice”. Pojawią się hity z „Króla lwa”, „Les Misérables” i „Przebudzenia wiosny”. Gościem specjalnym Weroniki będzie Michał Juraszek, jej kolega z roku na warszawskiej AT oraz z obsady „Next to Normal”. Przy fortepianie zasiądzie Tomasz Filipczak, a koncert poprowadzi Jacek Mikołajczyk.

Na scenie występuje Weronika Bochat-Piotrowska.

Czas trwania: 60 minut

Realizacja

Kierownictwo muzyczne, fortepian:Tomasz Filipczak

Prowadzenie i opieka artystyczna: Jacek Mikołajczyk

Stylizacje: Tomasz Jacyków

Światła: Artur Wytrykus

Realizacja dźwięku: Julia Papis, Rafał Sekulak

Teatr Syrena - Adres i dojazd

Litewska 3,
00-581 Warszawa

http://teatrsyrena.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.