Dzień dziecka z Dzień dziecka z Dzień dziecka z

Dzień dziecka z "Dziećmi z Bullerbyn"

Familijny spektakl i animacje dla najmłodszych to wymarzony sposób na spędzenie Dnia Dziecka. Będą balony, słodycze, spotkania z aktorami, będzie można też zrobić sobie niezwykłe, bajkowe zdjęcie.

Wszystkie te niespodzianki czekają na dzieci po spektaklu "Dzieci z Bullerbyn". Opowieść o małych, wszędobylskich mieszkańcach sympatycznej osady Bullerbyn zna niemal każdy, bo powieść Astrid Lindgren to szkolna lektura a zarazem jedna z ukochanych książek dzieciństwa wielu pokoleń. Teraz dziadkowie, rodzice i dzieci mogą obejrzeć jej sceniczną wersję na deskach naszego teatru.

Współautorem adaptacji i reżyserem przedstawienia jest Krzysztof Jaślar, którego muzyczne spektakle („Zamach na MoCarta” czy „Śpiewnik Pana Wasowskiego”) stały się przebojami Teatru Syrena. Jak zwykle w przypadku naszych przedstawień dla dzieci, tak i tym razem spektakl pełen jest melodyjnych piosenek i tańca.

Na przedstawienie zapraszamy dzieci od lat 5.

Na scenie występują między innymi Helena Chorzelska jako Lisa, Justyna Ducka jako Lisa, Katarzyna Bagniewska jako Anna, Lisa, Britta, Jaonna Jucha jako Anna, Karolina Michalik jako Britta, Kornelia Raniszewska jako Britta.

Czas trwania: 100 minut

Realizacja

Adaptacja: Ewelina Jaślar, Krzysztof Jaślar

Przekład: Irena Szuch-Wyszomirska

Tytuł oryginalny: Alla vi barn i Bullerbyn

Autor: Astrid Lindgren

Premiera: 2019-06-01

Scenografia: Joanna Maria Kuś

Kostiumy: Bożena Ślaga

Aranżacje muzyczne: Roman Hudaszek, Filip Jaślar

Choreografia: Inga Pilchowska

Światła: Artur Wytrykus

Producent: Monika Walecka

Inspicjent: Marta Skoczek

Sufler: Małgorzta Zaufal

Teatr Syrena - Adres i dojazd

Litewska 3,
00-581 Warszawa

http://teatrsyrena.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.